„Panelės“ redaktorės ir fotografo namuose gyvena šunys fotomodeliai

Kalytėms Bitei ir Spurgai galėtų pavydėti visi žvaigždžių medžiotojai: jų kolekcijoje - daugybė nuotraukų su Lietuvos įžymybėmis. Šį sekmadienį BTV laidoje „Duok labas“ susipažinsite su šunimis, gerai žinančiais, ką reiškia modelio darbas.

Kitaip turbūt ir negalėtų būti, žinant, kad šios dvi gražuolės gyvena žurnalo „Panelė“ redaktorės Jurgos Baltrukonytės ir fotografo Algio Kriščiūno namuose. Pasistatę namą, dar prieš gimstant dukrai Paulai, jie nusprendė įsigyti šuniuką. Nuvažiavę jo pirkti, išsirinko baikščią, žvairą Maltos bišono veislės kalytę Spurgą, tačiau pribėgusi Jorkšyro terjerė Bitė taip įsikando Jurgai į batų raištelį, kad iškart tapo aišku – teks namo vežtis ir ją.

Tačiau nei Jurga, nei Algis šio sprendimo nesigaili. BTV laidoje „Duok labas“ jie papasakos, kodėl auginti du šunis kartais net lengviau nei vieną. Juk jiems abiems darbų netrūksta, todėl jei pareiti namo anksčiau nepavyksta, bent jau žino, kad mažylės namuose vienos neliūdi. Gražiame angliško stiliaus name, virš kurio durų kabo iškaba „House of dreams“ (Svajonių namai), jos jaučiasi kaip tikros karalienės ir linksmos pasitinka grįžtančius šeimininkus.

REKLAMA

O jiems patiems, nuolat organizuojant įvairias fotosesijas, nebekyla klausimų, koks šuo galėtų pozuoti kartu su garsiais žmonėmis. Tiek Bitė, tiek Spurga labai mėgsta dėmesį, mielai lipa visiems ant rankų ir pozuoja kaip tikros profesionalės.

Beje, Bitė su Spurga iš kitų šunų išsiskiria ir tuo, kad yra visiškai neišrankios maistui. Sliekai, sraigės, uogos – viskas, ką tik jos randa ant žemės, yra tuoj pat praryjama. BTV laidos „Duok labas“ komandai pavyko užfiksuoti, kaip šios dvi kalytės lyg niekur nieko ryja trešnes, kurios ant žemės numeta medžiuose varnėnai.

„Duok labas“ – sekmadienį 8 val. per BTV.

Jurga Baltrukonytė (nuotr. BTV)Jurga Baltrukonytė (nuotr. BTV)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų