Pagundos filmavimo aikštelėje: N. Gadliauską ir R. Petrauską pribloškė gražuolė gelbėtoja

 Jau sausio 29 dieną į TV3 ekranus sugrįžta itin laukiamas ir iki ašarų juoktis priverčiantis serialas apie vyrišką draugystę „Šviesoforas“. Antrajame jo sezone – dar daugiau komiškų situacijų ir svarbūs pokyčiai personažų gyvenime. Televizijos žiūrovų numylėtinio aktoriaus Nerijaus Gadliausko kuriamas personažas taps tėvu, kurio, pasak serialo kūrėjų, galės pavydėti kiekviena moteris.

Antrasis serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakos apie trijų draugų – Raimundo, Edvino ir Alberto – ištikimą draugystę, nesutarimus, santykius su mylimomis moterimis ir laimės paieškas. Serialo kūrybinė komanda pasidalino trumpa šypseną keliančia vaizdo ištrauka, kurioje N. Gadliausko ir Roko Petrausko personažus gundo gražuolė gelbėtoja.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pagundos filmavimo aikštelėje: N. Gadliauską ir R. Petrauską pribloškė gražuolė gelbėtoja

Pasak serialo prodiuserio Rimvydo Martinaičio, žiūrovų laukia dar daugiau netikėtumų ir išties kokybiško humoro.

„Ištikimi žiūrovai gali tikėtis to paties linksmo ir netikėto, draugiško scenarijaus. Nuo istorinės linijos nepabėgsime – vėl pasakosime apie tris geriausius draugus – komiškas situacijas, kuriose jie atsiduria, gyvenimiškus sprendimus, santykius su moterimis. Išlieka ir skani humoro gaidelė. Kaip nauji metai atsineša naujas viltis, taip ir serialas atneš daugiau visko – ir humoro, ir ašarų“, – sakė prodiuseris.

REKLAMA

R. Martinaičio teigimu, seriale netrūks tikrų gyvenimiškų situacijų, kuriose atsiduriame kasdien. „Tai yra gyvenimas – už kamerų ar prieš kameras, viskas paimta iš gyvenimo, kažkieno išgyvenimų, nuotykių, atsitikimų, nesąmonių. Tas situacijas atvaizduoti nėra sunku, nes kiekvienas per jas anksčiau ar vėliau pereina – kai kurie vaikystėje ar paauglystėje, o kiti tik pensiniame amžiuje“, – juokėsi vienas serialo kūrėjų.

Bene svarbiausi pokyčiai antrajame sezone laukia aktoriaus N. Gadliausko kuriamo personažo Alberto – jis pirmą kartą taps tėvu. R. Martinaitis pasakojo, kad su šia užduotimi Albertas susitvarkys neįtikėtinai lengvai.

„Jis į tėvystę labai atsakingai žiūri, labai myli savo žmoną ir visokeriopai stengiasi padėti. Pradžioje gal sunkiau, bet paskui jam gerai seksis. Jis labai padės savo žmonai, bandys įsijausti į jos padėtį. Jis yra visų nėščių moterų svajonių vyras, jo gali pavydėti kiekviena. Pats esu auginęs dukrą ir manau, kad jis ženkliai geriau susitvarkė, nei aš“, – juokėsi prodiuseris.

Dideli pokyčiai laukia ir kitų serialo „Šviesoforas“ personažų. Viengungis mergišius Raimundas (aktorius Rokas Petrauskas) nuspręs surimtėti ir ieškoti tikrų jausmų, o žmoną išdavęs Edvinas (aktorius Povilas Laurinkus) bandys iš naujo ieškoti laimės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų