Paaiškėjo, kodėl išsiskyrė Jenner su širdies draugu Scottu: sunku patikėti

Visai neseniai užsienio žiniasklaida pranešė apie netikėtas milijardierės Kylie Jenner ir jos mylimojo Traviso Scotto skyrybas. Vos tik pasirodė ši žinia, žmonės ėmė klausinėti, kodėl pora pasuko skirtingais keliais.

12

Tiesa, tiek Kylie, tiek Travis apie tai nieko nesakė, tačiau patikimi šaltiniai nevyniojo žodžių į vatą ir išklojo visą tiesą.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai – šoke: milijardierė Kylie Jenner su mylimuoju pasuko skirtingais keliais

Teigiama, kad pora praleidusi du metus kartu, nusprendė pailsėti vienas nuo kito. Tačiau patikimi šaltiniai portalui people.com atskleidė, kad garsiosios poros mąstymas apie didesnę šeimą nesutapo.

„Kelios problemos privertė juos atsipūsti. Kylie rūpinasi šeimos gyvenimu ir labai nori antro kūdikio“, - sako šaltinis.

Anot šaltinio, Travis nėra pasirengęs vėl tapti tėvu, todėl pora nusprendė pailsėti vienas nuo kito. 

Portale teigiama, kad Kylie pavydi savo seseriai Kim, kuri turi ne vieną atžalą, todėl apie santykius patarimų prašo būtent iš jos.

Primename, kad paskutinįkart pora buvo užfiksuota rugpjūčio pabaigoje, kai įvyko ilgai laukta „Netflix“ dokumentinės juostos „Travis Scott: Look Mom I Can Fly“ premjera. Tąkart jiedu fotografams pozavo kaip šeima, kartu su dukrele. Iškart po to jų santykiai ėmė šąlti.

22 metų K. Jenner ir jos 28 metų mylimojo T. Scotto romanas prasidėjo dar 2017-ųjų pavasarį. Po kelių savaičių mergina pastojo ir šiuo metu jie kartu augina 1 metų dukrelę Stormi.

Tai, kad poros santykius užgriuvo sunkumai, patvirtino ir faktas, jog visai neseniai įvykusiose dainininko Justino Bieberio ir jo mylimosios manekenės Hailey Baldwin vestuvėse K. Jenner dalyvavo tik su dukrele Stormi – T. Scotto šalia matyti nebuvo.

Taip pat T. Scotto jau kurį laiką nematyti ir K. Jenner „Instagram“ paskyroje – anksčiau mergina aktyviai viešindavo akimirkas su mylimuoju bei dukrelės tėvu. 

Įdomu tai, kad visai neseniai K. Jenner davė atvirą interviu žurnalui „Playboy“, kuriame jai klausimus uždavinėjo ne kas kitas, o T. Scottas. Tąkart pora atrodė itin artima. Reperis savo mylimosios K. Jenner klausė, kaip ji vertina savo seksualumą ir seksualumą apskritai ir kaip jis pasikeitė, susilaukus jųdviejų dukrelės Stormi.

„Tu man primeni, kad motinystė ir seksualumas gali egzistuoti drauge, ir tai, kad pripažini pastarąjį, neireiškia, kad esi žemos moralės, ar prasta motina. Vienu metu gali būti ir seksuali ir velniškai gera mama“, – sakė K. Jenner.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų