P. Hilton vaikinas ryžosi drastiškam žingsniui: pamatykite, kaip įamžino meilę jai

Neišskiriami – tiek darbo susitikimuose, tiek vakarėliuose Paris Hilton visur žingsniuoja šalia širdies draugo, mylimojo, sportiško gražuolio Chris Zylka.

47

Didžiausio pasaulyje viešbučių tinklo „Hilton“ turto paveldėtoja Paris Hilton gražuoliui turbūt taip apsuko galvą, kad jis dėl jos pasiruošęs padaryti bet ką.

 

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paris Hilton vaikinas nepabūgo įamžinti jų draugystę

Savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje P. Hilton neseniai pasidalino nuotrauka, kurioje jos vaikino ranka papuošta tik tatuiruočių meistro padaryta tatuiruote. Vis dėlto tatuiruotė ne bet kokia – C. Zylka ant savo dilbio įamžino mylimosios vardą – Paris.

Paris ir Chris susitikinėti pradėjo praėjusiais metais, tačiau savo santykius atskleidė tik šių metų vasarį. Kiek anksčiau Paris žiniasklaidai atkleidė, kad tai – pirmieji tokie santykiai jos gyvenime. „Esu labai įsimylėjusi, tai mano gyvenimo vyras, su kuriuo esame lyg geriausi draugai“, – teigė P. Hilton.

Gal tikrai P. Hilton pagaliau atrado savo gyvenimo meilę, su kuriuo nori susilaukti šeimos pagausėjimo? Visa tai parodys tik laikas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų