Originalus būdas, kaip karalienė renka kalėdines dovanas: sumos – neįtikėtinos

Didžiosios metų šventės dažnai yra sutinkamos ne tik su didžiausiu džiaugsmu – kai kurie neslepia, jog šis laikotarpis kelia ir nemažai streso dėl didžiulių išlaidų dovanoms ir kalėdiniams vakarėliams.

7

Vis dėlto jei jums atrodo, kad jūs išleidžiate daug, palaukite, kol išgirsite, kiek dovanoms išleidžia karalienė…

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Originalus būdas, kaip karalienė renka kalėdines dovanas: sumos – neįtikėtinos

Buvęs jos patarnautojas užsienio žiniasklaidai atskleidė ne tik tai, kaip vyksta visas dovanų  įteikimo procesas, bet įvardijo ir tikslias tam išleidžiamas sumas.

thesun.co.uk rašoma, kad karalienė savo patarnautojams bei šeimai nuperka maždaug 620 dovanų, kas galiausiai atsieina net 35 tūkst. eurų.

Buvęs monarchės patarnautojas pasakojo, kad karalienė likus dviems savaitėms iki švenčių sukviečia visus Buckinghamo rūmų darbuotojus. „Čia jie išsirikiuoja priimti supakuotos dovanos iš karalienės ir pasako vieni kitiems kelis žodžius. Dažniausiai karalienė dėkoja už pagalbą per visus metus ir Kalėdas“, – sakė jis.

„Jei darbuotojai negali dovanos atsiimti būtent tą dieną, ir, pavyzdžiui, darbuojasi Balmoral pilyje, pasirūpinama, kad dovanos jiems būtų išsiųstos kartu su padėka nuo karalienės“, – pridėjo jis.

Dovanas dažniausiai sudaro kuponai knygoms ar nedidelis suvenyras iš rūmų dovanų pardutouvės. Taip pat karalienė visuomet supakuoja ir kalėdinį pudingą.

Kai teikiamos dovanos, prie karalienės visuomet stovi rūmų patarnautojas, kuris pašnibžda, kam dovana bus teikiama dabar.

Įdomu tai, kad prieš šventes anksčiau į Buckinghamo rūmus pas karalienę atvykdavo asmeniniai prabangiosios „Harrods“ parduotuvės atstovai, kad monarchė galėtų išsirinkti, ką nori padovanoti savo artimiausiems.Tiesa, dabar dovanos yra renkamos internetu – tai daro dvi karalienės asistentės. 

„Anksčiau visos dovanos būdavo išdėstytos ant dviejų didžiųjų stalų Buckinghamo rūmuose ir tai atrodydavo lyg asmeninis jos prekybos centras. Dabar to nebėra, nes nebenorima švaistyti karalienės energijos tokiems dalykams, kai ji darosi vis senesnė“, – pridėjo buvęs patarnautojas.


Rašyti komentarą...
K
Karalius
2019-12-16 08:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Hernia kažkokia
Atsakyti
0

A
Arina
2019-12-16 15:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų