Netikėtas posūkis Timberlake’o ir jo žmonos skandale: viešai atsiprašyti jį privertė?

Iš pažiūros net ir stipriausias santuokas kartais ištinka krizės – būtent taip atrodo iš paskutinių įvykių, susijusių su dainininku Justinu Timberlake’u ir aktore Jessica Biel.

7

Prieš kelias savaites žinomas vyras buvo įamžintas netinkamai besielgiantis su kolege, o visai neseniai pateikė viešą atsiprašymą bei paaiškinimą „Instagram“ socialiniame tinkle.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Griūva viena stipriausių Holivudo santuokų? Timberlake’as pastebėtas su kita

Primename, kad J. Timberlake’as neseniai pastebėtas viename iš Naujajojo Orleano barų. Čia vyras lankėsi kartu su 8 metais jaunesne aktore Alisha Wainwright, su kuria šiuo metu vaidina naujojose juostoje. Pora minėtame filme vaidina įsimylėjelius. Tiesa, pasirodo, kad ir už kamerų jų jausmai niekur nedingsta, mat paparacai porą užfiksavo ne tik stipriai išgėrusią, bet ir besilankančius rankomis.

Netrukus po to jis atsiprašė žmonos „Instagram“. „Tą naktį aš išgėriau kur kas daugiau, nei turėjau, ir labai gailiuosi dėl savo elgesio. Neturėjau taip elgtis. Tai tikrai nėra pavyzdys, kurį noriu rodyti savo sūnui. Noriu atsiprašyti savo nuostabios žmonos ir šeimos, kad dėl manęs jie atsidūrė tokioje gėdingoje situacijoje. Siekiu būti geriausias įmanomas vyras ir tėvas, o tai to neįrodo“, – rašė jis. 

Vis dėlto dabar pasirodė naujienos, kad iš tiesų Justinas žengti tokį žingsnį ir atsiprašyti žmonos socialiniuose tinkluose sugalvojo ne pats. Anot artimų jų šaltinių, iš tiesų šitaip pasielgti jį privertė būtent Jessica. 

„Jessica paskatino Justiną parašyti įrašą „Instagram“, nes ji jautėsi sugėdinta jo veiksmų – norėjo, kad jis už tai prisiimtų atsakomybę“, – sakė šaltiniai pridėdami, kad nepaisant to, skyrybomis čia tikrai nekvepia – pora ir toliau liks kartu.

Tai, kad tarp J. Timberlake’o ir A. Wainwright nieko nėra, užsienio žiniasklaidai patvirtino ir keli šaltiniai. „Vaizdo įrašas galėjo atrodyti vienaip, tačiau iš tiesų ten nieko nebuvo. Tai buvo tik keletas draugų ir komandos narių, kurie vieni kitus pažįsta ir nusprendė pasilinksminti. Galiausiai, jie buvo balkone Naujajame Orleane ir jis puikiai žino, koks žinomas yra. Tai tikrai tebuvo niekis“, – sakė jis.

J. Timberlake’as ir J. Biel susituokė 2012-aisiais. Nuo to laiko visi galvojo, jog jų santuoka – viena stipriausių Holivude. Justinas dažnai komentuodavo ir po savo žmonos nuotraukomis „Instagram“, taip pat mielai dalindavosi jos nuotraukomis ir pats. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų