Internautai šėlsta: ar tai – užuomina, ką Markle dovanos Harry per Kalėdas?

Po to, kai princas Harry ir Meghan Markle nusprendė paduoti britų spaudą į teismą dėl nuolatinio ir nepagrįsto šmeižto, žinių apie šią porą pasklinda kur kas mažiau. 

4

Vis dėlto artėjant didžiosioms metų šventėms gerbėjai negali nurimti ir spėlioja – ką hercogienė galėtų dovanoti savo mylimajam?

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai šėlsta: ar tai – užuomina, ką Markle dovanos Harry per Kalėdas?

Siekiant tai sužinoti, smalsiausieji rado seną M. Markle įrašą jos anksčiau turėtame tinklaraštyje „The Tig“, kuriame ji siūlė, ką būtų galima dovanoti artimiesiems bei draugams švenčių proga.

Minėtu įrašu M. Markle buvo pasidalijusi dar 2014-aisiais, vadinasi, princo Harry ji dar nė nepažinojo, vis dėlto daugelis įsitikinęs, kad ji ir šiais metais pasinaudos savo pačios senais patarimais.

„Vyrui lengva padovanoti dar vienus marškinėlius, tačiau tikriausiai, kad jūs pati juos pavogsite ir paversite pižama. Geriau padovanokite jam kažką kūrybingo“, – rašė M. Markle.

Tiesa, būtent tarp šių kūrybingų siūlymų buvusi aktorė paminėjo ir spalvotas, kalėdiškas kojines. Taip pat ji siūlė ir vinilinių plokštelių grotuvą ar vyrišką kosmetinę, su smagiu užrašu. Pati Meghan siūlė tokį, ant kurio parašyta: „Jūs, vyre, esate išskirtinai žavus.“

Dar vienas M. Markle pasiūlymas – personalizuotas skutimosi indelis arba nešiojamas projektorius.

Primename, kad princas Harry, M. Markle ir jų sūnus Archie šiais metais Kalėdų su visa likusia karališkąja šeima nešvęs. 

BNS dar anksčiau pranešė, kad užuot prisidėję prie karalienės Elizabeth II jos Sandringamo dvare Norfolke Rytų Anglijoje, pora ir jų sūnelis Archie šventes praleis su Jungtinėse Valstijose gyvenančia Meghan motina.

„Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė laukia išplėstinės šeimos susitikimo šio mėnesio pabaigoje“, – sakoma pernai susituokusios poros paskelbtame pareiškime.

„Praėjusias dvejas Kalėdas praleidusios Sandringame, Jų Karališkosios Aukštybės šiemet šventes kaip nauja šeima praleis su kunigaikštienės motina Doria Ragland, – sakoma pareiškime. – Šis sprendimas atitinka precedentą, kurį anksčiau nustatė kiti karališkosios šeimos nariai, ir yra remiamas Jos Didenybės Karalienės.“

Kol kas neaišku, ar pora nuvyks pas D. Ragland, ar pakvies ją į Didžiąją Britaniją.


Rašyti komentarą...
E
Emma22
2019-12-11 21:42:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nоrite susіrasti m­еrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - w­ww.lad­y4.fu­n
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų