30 dienų mėsą valgiusi veganė šokiravo: atskleidė, kodėl nuo šiol valgys tik mėsą

Šiais laikais vis daugiau žmonių ima sekti tam tikra mitybos mada. Kai kurie atsisako gliuteno, kiti – laktozės, ima sau taikyti protarpinį badavimą, o dar kiti tampa veganais. Vis dėlto ar kada esate girdėję apie veganą, kuris staiga taptų mėsėdžiu?

12

Būtent tai išbandė viena socialinių tinklų žvaigždė, o tai, ką ji po to suprato, nustebino ne tik ją pačią.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 30 dienų mėsą valgiusi veganė šokiravo: atskleidė, kodėl nuo šiol valgys tik mėsą

Alyse Parker „Youtube“ tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame išbando, kaip pati pavadino, „mėsėdžių dietą“. Tai reiškia, kad net 30 dienų ji buvo nusižengusi savo veganiškiems įsitikinimams ir valgė mėsą ar kitus gyvūninės kilmės produktus.

„Vegane esu net 5 metus, todėl puikiai žinau, ką reiškia prarasti savo identitetą dietos kulte ir pamiršti būti atviram“, – savo norą išbandyti ir vėl valgyti mėsą aiškino ji.

Virš 204 tūkst. sekėjų turinti mergina atskleidė, kad dar kiek anksčiau šiais metais nustojo būti vegane dėl sveikatos bėdų, todėl jos eksperimentą reikėtų ne imti iškart teisti, o pabandyti suprasti.

Vis dėlto Alyse neslėpė, kad minėtą vaizdo įrašą apie savo eksperimentą ji viešinti itin bijojo – labiausiai ją gąsdino jos pačios sekėjų reakcija. Tačiau lygiai taip pat ji tikėjosi, kad tai žmones įkvėps taip pat išbandyti „mėsėdžių dietą“, mat vis daugiau veganų galiausiai atsisako savo gyvenimo būdo.

„Žinojau, kad turiu tai padaryti dėl savo sveikatos. Nurijau savo principus ir nusprendžiau išbandyti būti visiška mėsėde“, – sakė ji.

Galiausiai mergina atskleidė, kaip jautėsi po 30 dienų, kai kasdien valgė mėsą. Alyse buvo atvira – ji jautėsi kur kas energinesnė ir labiau susikaupusi, nei tuo metu, kai buvo veganė. Mergina valgė kepsnius, lašišą, kumpį, kiaušinius. Ir visa tai jai taip tiko, jog nusprendė taip maitintis ir vėl – tikino nebegrįšianti prie savo veganiškų įpročių.

„Mėsėdžių dietą“, anot Alyse, sudaro mėsa, žuvis ir kiti gyvūninės kilmės produktai. Riešutų, daržovių, vaisių ir grūdinių kultūrų čia nėra. 

Tiesa, tokiais socialinių tinklų žvaigždės pokyčiais sužavėti buvo ne visi. „Karvės jaučia baimę ir skausmą. Jos gyvena šeimose. Jos puikiai supranta, kad mirs“, „Gal galėtume nustoti siūlyti kitiems ekstremalias dietas apgaubdami jas tranformacijos ir sveikatingumo šydu? Tai nuodinga“, „Man be galo keista, kad tiek metų buvusi veganė staiga ima maitintis visiškai priešingai. Tai – neįtikėtina“, – rašė komentatoriai. 


Rašyti komentarą...
K
Kęstutis
2019-12-12 16:02:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmonija daug vėliau atrado grūdus ir jų produktus, mėsą valgė nuo gilios senovės, tai ir pasijautė mergina savo vietoje, ir nesustorės jei normą valgys.
Atsakyti
-6

T
Tiesė
2019-12-12 17:05:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Organizmas diktuoja, kas jam tinka ir tame visa tiesa slypi.
Atsakyti
-1

V
Vegan
2019-12-13 00:25:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
5m. cia daug? As jau 15m.gyvenu be mesos, kitu gyvuniniu produktu, ir sveikata tikrai nesiskundziu ir ne uz ka atgal negrisiu :)
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų