Jaunas dainininkas iš Žemaitijos - Tautrimas Rupulevičius, žinomas kaip Onsa kitą pirmadienį išvyks į Gruziją. Jis dirbs tarptautiniu stebėtoju gegužės 21 dieną vyksiančiuose šalies parlamento rinkimuose. Jaunuolį užsiregistruoti į savanorius pakvietė draugai. Lietuva ir Gruzija nuolat bendradarbiauja ir teikia viena kitai politinę paramą.

Onsa džiaugiasi, kad kartu su gruzinais galės stebėti „Eurovizijos“ konkurso pusfinalį. Jis yra girdėjęs, kad Gruzijoje „Eurovizijos“ konkursas sulaukia didelio susidomėjimo.

Jei tik leis galimybės, Tautrimas pasiryžęs „Euroviziją“ stebėti ne viešbučio kambaryje, o miesto baruose, kartu su gruzinais. Jaunuolis žada aktyviai agituoti gruzinus balsuoti už J.Miliaus pasirodymą. Jis viliasi, kad Lietuvos atstovas iš Gruzijos būtinai gaus balų.

Atgal į Lietuvą stebėtojų delegacija pajudės vėlų gegužės 24-osios vakarą. Onsa labai tikisi, kad prieš išvykimą jis spės pamatyti tądien vyksiantį „Eurovizijos“ finalą. Jei kelionės laikas visgi sutaps su konkurso transliacija, jaunasis žemaitis ketina net lėktuve klausytis radijo, ar kitaip sekti „Eurovizijos“ rezultatus.

Bendru persirengimo kambariu su J.Miliumi per nacionalinę atranką dalinęsis Onsa neabejoja, kad kolega deramai atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“. Jam patinka daina „Nomads in the Night“, Jeronimo elgesys scenoje ir, nepaisant skeptiškų prognozių, vaikinas tiki, kad rezultatai bus neblogi.Gaudrius Dzikaras


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų