Palengva artėjančios vasaros šiluma į lauką pasimėgauti plūsta ir OKT/Vilniaus teatro gerbėjai, todėl tamsios teatro salės netrukus užsidarys iki kito sezono, o aktoriai išvyks gastrolių po pasaulį. Gegužės 11 d. OKT parodys paskutinį spektaklį ‒ O. Koršunovo „Įstabiąją ir graudžiąją Romeo ir Džuljetos istoriją“ pagal W. Shakespeare'ą.

Spektaklis, pirmąkart suvaidintas 2003 metais, yra vis dar gausiai lankomas ir mėgstamas tiek moksleivių, tiek vyresnių žiūrovų. Romeo spektaklyje įkūnys Gytis Ivanauskas, jo mylimąją Džuljetą ‒ Rasa Samuolytė.

Aktorė yra pasakojusi, kad jai buvo sunku sukurti šį vaidmenį, kol nesuprato, kad Džuljeta gali būti bet kuri mergina. „Prisiminiau savo įsimylėjusią klasiokę, prisiminiau kažkokias įsimylėjimo stadijas, kurios buvo, kurios yra, ir man atsirakino vaidmuo nuo to atpažįstamumo. Supratau, kad Džuljeta yra ne kažkokia W. Shakespeare'o mergina, kuri įsimylėjusi sako tokius gražius tekstus, o kad ji gali būti kiekviena iš jūsų. Ir tu gali būti Džuljeta, jeigu taip įsimylėtum, jeigu tu taip mestumeisi stačia galva į tą istoriją. Ir nuo tada, kai pradėjau galvoti, kad ji nėra išskirtinė, tas atpažįstamumas atrakino ją“, ‒ pasakojo Rasa.

Spektaklyje taip pat vaidina aktoriai Eglė Mikulionytė, Giedrius Savickas, Dalia Michelevičiūtė, Vaidotas Martinaitis, Dainius Kazlauskas, Dainius Gavenonis, Darius Gumauskas ir kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų