Nuo priklausomybių kentėjęs Bieberis atvėrė širdį: naktimis turėjo tikrinti pulsą

Dainininkas Justinas Bieberis ir jo žmona manekenė Hailey Baldwin neseniai papuošė prestižinio mados leidinio „Vogue“ viršelį, kuriame davė išskirtinį interviu apie savo santykius ir praeities skaudulius.

47

Vis dėlto tokio Justino atvirumo nesitikėjo niekas – vaikinas prabilo netgi apie priklausomybes.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Bieberis prabilo apie problemas lovoje: „Seksas suteikia daug skausmo“

Pasirodo, kad vienu savo gyvenimo periodu jis netgi buvo priklausomas nuo stiprių raminamųjų „Xanax“.

„Supratau, kad darau dalykus, dėl kurių gėdijuosi, o iš tos gėdos ėmiau vartoti „Xanax“. Mano mama visuomet sakė, kad į moteris žvelgčiau su pagarba. Kadangi visuomet apie tai galvodavau, niekada negalėdavau tuo mėgautis – svaigalai tarsi pastatė sieną tarp manęs ir to, kuo užsiimdavau. Viskas tapo ganėtinai tamsu. Kai kada mano apsaugos darbuotojai netgi tikrindavo mano pulsą naktimis, kad sužinotų, ar aš tikrai kvėpuoju“, – skaudžiais prisiminimais pasidalijo J. Bieberis.

Taip pat jis pripažino, kad 2014 ėmėsi išsivalymo programos, ir nepaisant to, kad alkoholį kartais dar vartoja, į svaigalus nežiūri jau 5 metus.

„Aš juo tikrai didžiuojuosi. Nustoti tai daryti be specialios priežiūros yra ypatinga. Jis iš tiesų yra vaikščiojantis stebuklas“, – savo mylimajam gražių žodžių negailėjo ir Hailey.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų