Dainininkė Natalija Bunkė, sužibėjusi TV žaidime pagal „ProSiebenSat1“ formatą „Mano vyras gali“, rudenį toliau tęs laidų vedėjos karjerą LNK televizijoje.

Natalija Bunkė ves vieną didžiausių naujojo sezono LNK šou – spindintį, auksu tviskantį, pramoginį muzikinį projektą „Radži ieško žmonos“.

„Na, kiek laiko galima vienišaut tokiam vyrui? – neatsistebi du kartaus ištekėjusi N. Bunkė. – Merginos, jūs gausite didžiulį šansą jį suvystyti“.

Natalija vardija Radži privalumus: tai, ką turi, jis pasiekė nuo nulio, yra įdomus ir nuoširdus. Nuoširdumas, pasak Bunkės, labai geras dalykas, nes vyrai, kurie sako tai, ką galvoja, nesugeba nuslėpti ir kitų, labiau intriguojančių paslapčių.

„Su Radžiu jokia moteris nepražus“, - toliau piršliavo Bunkė. Tiesa, iki šiol Natalijai neteko būti svočia, bet ji mano, kad tai – tik privalumas.

„Įdėsiu į šį pirmąjį savo darbą visą išmintį ir intuiciją. Pasistengsiu, kad Radži išsirinktų tinkamą nuotaką. Kandidačių bus daug, prižiūrėsiu, kad jam galva nesusisuktų“, - šypsojosi Bunkė.

Naujos laidos vedėja įsitikinusi, kad šou bus labai intriguojantis: „Bus ir džiaugsmo, ir ašarų, ir ašarų iš džiaugsmo. Šis realybės šou bus tikra meilės drama“.

Natalija sako, kad savo žmogų gali rasti bet kur. Televizijos eteryje – taip pat. „Jūs tik pažiūrėkite į Renatos su Deiviu, Aistės Jasaitytės ir Romano Čeburiako šeimas. Jauni, gražūs, augina gražius vaikus. Televizija yra puiki vieta susipažinti“.

REKLAMA

Pati Natalija savo pirmąjį vyrą, kompozitorių Deivydą Zvonkų sutiko naujametės laidos filmavime.

O prie laidos vairo kol kas Natalija stovi vieniša. Tačiau tik trumpam. Prodiuseriai ruošia jai partnerį – patikimą, tvirtą. Kad už jo jaustųsi kaip už mūro. Tokio gero kaip Zvonkaus. Tfu, Bunkaus.

Didžioji merginų registracija į  šou prasideda nuo liepos 16 dienos. Pretendentės į Radži širdį anketas ras www.lnk.lt

„Radži ieško žmonos“ – jau naujajame LNK televizijos sezone su Natalija Zvonke.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų