Netikėtas Deivio prisipažinimas: žmonai per Kalėdas nieko nedovanoja, bet turi tam paaiškinimą

Dainininkų šeima – Deivis ir Renata Norvilai – karantiną leidžia savo sodyboje, kurioje veiksmo tikrai netrūksta. Tai žinoma pora pripažino ir šventinėje „Gero vakaro šou“ laidoje, skirtai Naujujų metų išvakarėms.

Kaip visuomet šmaikšti pora stebino tiek laidos vedėjus, tiek ir televizijos žiūrovus – jų gyvenimas tikrai neatrodo nuobodus.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtinos Stasiulio Naujųjų sutiktuvės: fejerverkai, sprogstantys į mašinos langą, kraujas lašantis per veidą ir kiti nutikimai

Kaip sakė Renata ir Deivis, sodyboje jie turi 2 prūdus. Vienas – Renatos, o kitas – Deivio. Tiesa, jie – kiek skirtingi. „Jis niekam neleidžia žvejoti. Jis žuvis šeria batonu, bet žvejoti neleidžia niekam, o jų ten pilna“, – apmaudą liejo Renata, kuri pripažino, kad jos prūdas už vyro dar ir kur kas mažesnis.

Taip pat žinoma moteris atskleidė ir tai, kodėl pastarosios vyro medžioklės buvo itin nesėkmingos. Kaip išdavė Renata, kartą ji slapčia nusprendė pasekti į medžioklę išvykusį Deivį. „Aš netgi buvau nuėjusi pasižiūrėti, ką jis ten daro, tam bokštelyje sėdėdamas. Sėdžiu ir nejudu. O mano vyras – su telefonu, čeža su striuke, kelnėmis, su tuo telefonu šviečia… Tai taip niekas ir neatėjo“, – priežastį, kodėl Deivis grįžo be laimikio, išdavė Renata.

Vis dėlto nuo mylimosios neatsiliko ir Deivis. Laidos vedėjams paklausus, ką žmonai padovanojo per Kalėdas, žinomas vyras atšovė, kad nieko. Vis dėlto nustebusiems  „Gero vakaro šou“ vedėjams jis netrukus paaiškino: „Aš? Nieko. Tik Kalėdų senis.“

„Aš taip apsidžiaugiau, kai atėjau į jūsų laidą, kad sudeginsime kažkokias negeroves… Pagalvojau, kad pagaliau žmoną sudeginsiu“, – toliau šmaikštavo Deivis, o po jo pokšto kilo ir kita diskusija – kiek iš tiesų laiko Deivis gebėtų išgyventi be mylimosios?

„Jeigu jis mane sudegins, iš kur jis žinos, su kuo draugauti, su kuo nedraugauti, kada ir kur važiuoti? Jis prapuls“, – buvo įsitikinusi R. Norvilė.

„Iki sausio 3 dar išgyvenčiau – juk tik 3 dienos. Juk 3 dienas galiu nieko nevalgyti ir negerti“, – savo ruožtu jai atsakė Deivis.

Vis dėlto Renata netrukus paaiškino – ir Deivis pripažino – kodėl net 3 dienų, jis, deja, netemptų: „Aš jam palikčiau šunį ir tris vaikus – jis neištrauktų net ir iki sausio 1-os (juokiasi) Manau, kad jie jį suvalgytų. Pirmas būtų šuo.“

Paminėjus 3 poros vaikus, Mindaugas Stasiulis paklausė, kaip pora vertino faktą, kad kone visus metus vaikams šiemet teko mokytis nuotoliniu būdu? Čia poros nuomonės išsiskyrė.

„Aš – už. Kadangi, kaip žinia, mūsų sektorius darbų neturėjo – nes, pavyzdžiui, nuo lapkričio man užsakovai pradėjo skambinti tik vienu klausimu – kad atšauktų renginį, tai man tie vaikai buvo visai gerai“, – su šypsena sakė jis.

REKLAMA

Vis dėlto Renata išdavė, kaip mokymasis vyko iš tiesų. Pasirodo, kad į ketvirtą klasę ėjusio sūnaus jiedu į mokyklą nusprendė nebeleisti, mat jis sunegalavo, o vėliau koronavirusu apsikrėtusių žmonių skaičiai taip sparčiai augo, kad pora išsigando, jog vaikas taip pat gali susirgti. Jam likus namie, Renata paprašė, kad anglų kalbos jį išmokytų tėtis, mat pati mokykloje to nesimokė. 

Žinoma pora vėliau juokėsi, kad Deivio užmojai išmokyti vaiką anglų kalbos iš tiesų baigėsi tik pagyrimu, o tikrasis sūnaus mokymas atiteko Renatai. „Bemokydama ir pati išmokai!“ – džiugiai pridėjo Deivis.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvė
2021-01-01 01:21:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šauni šeima, niekad nedejuoja. Sėkmės.
Atsakyti
-3

L
Lietuvė
2021-01-01 01:21:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šauni šeima, niekad nedejuoja. Sėkmės.
Atsakyti
-4

L
Lietuvė
2021-01-01 01:20:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šauni šeima, niekad nedejuoja. Sėkmės.
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų