REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyvis Matas (tv3.lt fotomontažas)

Jau visai netrukus kartu su 10 charizmatiškų jaunų žmonių pasinersime į audringiausią vasaros nuotykį – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Šiemet ir vėl išvysime labiausiai intriguojančias užduotis, besimezgančių santykių intrigas ir jaunuolius, kurių negalėsime pamiršti net ir šou pasiekus pabaigą.

6

Jau visai netrukus kartu su 10 charizmatiškų jaunų žmonių pasinersime į audringiausią vasaros nuotykį – TV3 ir Go3 realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“. Šiemet ir vėl išvysime labiausiai intriguojančias užduotis, besimezgančių santykių intrigas ir jaunuolius, kurių negalėsime pamiršti net ir šou pasiekus pabaigą.

REKLAMA

Vienas iš projekto dalyvių – Matas. Akį traukia ne tik puiki vaikino išvaizda ir beveik visiškai tatuiruotėmis užpildytas kūnas. Toks pats įdomus ir jo gyvenimas – nuo darbo, neretai peraugančio į įsimintinus vakarėlius, pavydėtino atsidavimo sportui ar net… vardo.

Realybės šou dalyviu tapo atsitiktinai

Pažvelgę į vaikino pasą, nustebtumėte, nes pirmasis jo vardas – ne Matas. Tiesa, šiandien kitaip jo niekas ir nebevadina – jei žmonės kreipiasi į jį pirmuoju vardu, dažnai neatsisuka net ir pats Matas. Todėl ir būsimiems realybėms šou žiūrovams jis prisistato antruoju, širdžiai kur kas mielesniu vardu.

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat netikėtai jis tapo ir šio labiausiai intriguojančio vasaros nuotykio dalyviu.

„Laisvalaikiu nemažai filmuojuosi, darau tiesiogines transliacijas. Vienos iš jų metu žiūrovas pasiūlė užpildyti šio realybės šou anketą. Niekam nieko nesakęs taip ir padariau, ir jau netrukus sulaukiau žinios, kad mane atsirinko“, – apie malonų netikėtumą pasakoja jis.

REKLAMA

Ši galimybė Matą pradžiugino, tačiau dar didesne staigmena tai taps… buvusiai jo draugei.

„Praėjusiais metais ji nuolatos sekė šį projektą ir netgi manęs klausė, ką daryčiau, jei ji nuspręstų tapti „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ dalyve? Praėjo metai ir dabar dalyviu tapau aš. Manau, kad ji tikrai smagiai pasijuoks“, – šypsosi Matas.

Kūną puošia daugiau nei 34 tatuiruotės

Vilniuje barmenu bei padavėju dirbantis charizmatiškasis Matas atviras visiems potyriams – lygiai taip pat jis moka nustebinti ir restorano, kuriame dirba, svečius. 

REKLAMA
REKLAMA

„Geriausia šio darbo dalis yra žmonės. Jų pasitaiko iš kitų šalių, miestų, mes dalijamės istorijomis, mezgame ryšį, o bendravimą kartais palaikome net ir po darbo. Barmenu dirbu jau 4-5 metus, tad natūralu, kad didelė dalis restorano svečių jau tapo labai savi“, – pasakoja jis.

Taip pat laisvai prie mylimų klientų jaučiasi ir pats Matas. „Kai darbe matau tiek vakarėlių, baigus darbą norisi prisijungti. Tiesa, taip ne kartą ir esu padaręs“, – šypteli jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nemažai dėmesio Matas sulaukia ir iš restorane apsilankančių merginų – jų akį labiausiai traukia daugybė vaikino tatuiruočių.

„Kai paskutinį kartą jas skaičiavau, turėjau gal 34. Nuo tatuiruočių tapau tarsi priklausomas – pirmąją pasidariau būdamas 17-os, o dabar atsistojęs prieš veidrodį suprantu, kad jau užpildžiau didelę savo kūno dalį. Dauguma tatuiruočių pažymi tam tikrus mano gyvenimo laikotarpius – keliones, skyrybas ar net įskaudinimus“, – atvirauja vaikinas. 

REKLAMA

Brangiausia Mato tatuiruotė – pati paskutinė, simbolizuojanti karmą. „Tikiu, kad viskas visuomet sugrįžta bumerangu. Taip pat tikiu ir tuo, kad man sugrįš geroji karma“, – sako jis.

Tiesa, ne visos Mato tatuiruotės reiškia tik malonius dalykus – kai kurios iš jų pažymi ir nutrūkusius santykius: „Pavyzdžiui, viena skatina nepasitikėti tuo, ką matau, nes mane yra apgavusi mergina. Norėjosi tą įamžinti, kad visuomet prisiminčiau, ir ateityje taip pat nebenudegčiau ir vėl.“

REKLAMA

Šiandien Matas – vienišas, ir nors teigia antros pusės neieškantis, puikiai žino, kokia mergina patrauktų jo dėmesį.

„Man patinka juodaplaukės, tamsesnės, ganėtinai aukštos. Gali turėti ir tatuiruočių. Tačiau svarbiausia, kad mergina neturėtų pernelyg didelio ego“, – sako jis.

Turi vieną savybę, kuri padės išsiskirti

Ne paslaptis, kad realybės šou dalyvių laukia ne tik pramogos, bet ir sunkios užduotys bei kova dėl pagrindinio piniginio prizo. O norint jį pasiekti, neretai teks ir pataupyti… Ar Matas tam pasiruošęs?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Savo finansus susidėlioti moku, tačiau dėl greito gyvenimo būdo Vilniuje, nori nenori, pinigai išsileidžia. Taip pat turiu silpnybių. Tai – tatuiruotės ir geras maistas. Jei dirbu, po sporto salės maistą dažniausiai užsisakau, o jei turiu laisvą dieną, tuomet kepu net steikus! Gaminti man patinka“, – savo stipriąją pusę atskleidžia vaikinas.

Dėl išvaizdos Matui patinka stengtis ir sporto salėje – vaikinas čia lankosi net 4-5 kartus per savaitę! 

REKLAMA

Tačiau visus realybės šou žiūrovus vaikinas tikisi sudominti ne savo išvaizda, bet vidinėmis savybėmis.

„Sakyčiau, kad esu nuotaikingas ir linksmas, bet tokių žmonių daug. Todėl labiausiai išskirčiau kitą savo savybę – esu atviresnis nei dauguma Lietuvos žmonių. Visuomet sakau tiesą į akis“, – sako jis, o kaip bus iš tikrųjų, pamatysime jau netrukus… 

Realybės šou „(ne)VISKAS ĮSKAIČIUOTA“ – jau nuo birželio 5 d. pirmadieniais-ketvirtadieniais 20.30 val. per TV3 ir 24/7 per Go3!

Pamates tokias straipsniu antrastes (straipsnio net neskaiciau) imu dar labiau didziuotis tuom, kad TOKIU realybes sou neziurejau, neziuriu ir ziureti neketinu...
Bando kazka pribruzinti, bet realybe trumpa ir aiski, kad esi padavalka:D vilniui padavejos sriti renkasi nebent studentai, nes cia issigelbejimas nelabai daugiau ka besugebantiems veikejams. Daro transliacijas ir filmuojasi. Nu tai kai nieko nesugeba, nieko neturi ka gyvenime veikti, tada daro live savo:D o del 34 tatuiruociu dengianciu visa kuna. Durneli tu durneli, kazkokias pizdeles pasidares turi vaikiskas ir tau atrodo kad cia yra daug?;D gal nebejuokink su savo bomziskom tatuiruotem. Bomzas net pas normalu tattoo meistra normaliam projektui nesukrapstai. Nes bliudnesis esi:DDD
Kokia moteris noretu buti su bliudnešiu vyru;D
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų