Nesveikiausi pusryčiai – kava su pienu

Pasak mitybos specialisto, dviejų vaikų tėčio Vitalijaus Smackio, blogiausia, ką žmogus gali pasirinkti pusryčiams yra kavos ir pieno mišinys. Pasak dietologo, į organizmą patekęs skystis stabdo skrandžio veiklą ir slopina virškinimo sistemą.

4

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nesveikiausi pusryčiai – kava su pienu

„Kava ir sūrelis yra pati didžiausia mamyčių, auginančių namie savo atžalas, mitybos klaida. Atminkite, šis karštas gėrimas ir maistas neveikia teisingai Jūsų medžiagų apykaitos“, – įspėja Vitalijus Smackis.

Mitybos specialisto nuomone, pirmasis žingsnis sveikesnės gyvensenos link yra soti ir maistinga dienos pradžia. „Patarimas tėvams labai paprastas - jeigu nenorite, kad vaikai mokykloje užkandžiautų iš saldumynų aparatų – paruoškite jiems sočius pusryčius“, – pataria dietologas.

Pusryčiams puikiausiai tiks košės su gabalėliu sviesto. Jei nemėgstate jų, specialistas siūlo rinktis kiaušinienę, duoną ar maistingą jogurtą. “Jogurtas ir riešutai - puikiausias užkrovas visam pusdieniui“, – teigia ilgametę patirtį mitybos sureguliavime turintis Vitalijus. Paklaustas, kokia taisyklė turėtų galioti šeimoje norint sveikai gyventi, specialistas atsako, kad nereikia jokio badavimo, svarbu tik subalansuota mityba ir sportas.

REKLAMA

Šio sekmadienio „Padėkime augti“ laidoje visų žiūrovų laukia patarimai ne tik kaip maitintis ir sveikai gyventi šeimoje, atpratinti vaikus nuo nesveiko užkandžiavimo, bet atsakymai į klausimus, kas yra ir kam reikalingi joniniai mineralai. Ištikimiausi laidos žiūrovai galės pamatyti, kaip mažųjų dizainerių kojinių piešiniai virsta tikromis ir madingomis aprangos detalėmis. Apie dažnai neišreikštas emocijas ir drovumą laidoje kalbės profesionalus psichologas.

Laidos vedėja Laura Imbrasienė žiūrovų prie ekranų lauks, sekmadienį 8.30 val. per „TV3“ televiziją. www.padekimeaugti.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų