Kompiuterinių žaidimų pramonė per pastarąjį dešimtmetį labai sparčiai išaugo. Nieko nebestebina, kad kompiuteriniai žaidimai pajamomis viršija Holivudo blokbasterius. 2011 metais išleistas žaidimas „Call of Duty: Modern Warfare 3“ pagal pajamas pralenkė bet kokį pramogų produktą (knygą, filmą, muzikos įrašą) - žaidimas uždirbo daugiau nei milijardą dolerių per 16 dienų ir pagerino pramogų pasaulio rekordą, kuris priklausė kino kūriniui „Įsikūnijimas“ (milijardas dolerių per pirmąsias 17 dienų).
Dar prieš penkerius metus kompiuterinių žaidimų gamintojai įkvėpimo sėmėsi iš Holivudo. Iš filmų siužetų, populiarių herojų, nebuvo pamirštami net užkulisiai - yra žaidimų, kuriuose galima tapti tikru kaskadininku ar paparacu, medžiojančiu kino žvaigždes.
Tačiau žaidimų gamintojai ne kartą nusvilo pirštus. Dažnai pagal Holivudo filmus sukurti žaidimai nesusilaukdavo tiek dėmesio, kiek patys filmai. Kur kas labiau sekasi filmams, sukurtiems pagal kompiuterinius žaidimus. Todėl nemažai žaidimų gamintojų vis dažniau atsisako ketinimų kurti žaidimus net ir pagal Holivudo superfilmus.
Vis dėlto yra filmų, kurie tampa popkultūros fenomenu. Štai, kad ir Christopherio Nolano „Pradžia“ - visame pasaulyje filmas surinko daugiau kaip 800 milijonų dolerių. Kompiuterinių žaidimų gamintojai vos filmui pasirodžius kino ekranuose pradėjo persekioti režisierių, siūlydami kosminius pinigus už žaidimo koncepciją ir teises į žaidimą.
Britų režisierius Christopheris Nolanas susidomėjo. Jis net pradėjo modeliuoti žaidimą pagal milžiniško populiarumo sulaukusį ir keturiais „Oskarais“ apdovanotą savo filmą. Režisierius tvirtino, kad jį domina žaidimai kaip kūrybos erdvė ir jis norėtų įgyvendinti savo idėjas šioje erdvėje. Vis dėlto žaidimo projektas užima daug laiko ir režisierius šio sumanymo taip ir neįgyvendino. Šią vasarą dar vienas Holivudo superfilmas pasirodys kino teatruose - „Nesunaikinami 2“. Visos veiksmo filmų žvaigždės susirinko vienoje juostoje.
Ar norėtumėte įlįsti į Sylvesterio Stallone kailį ir sudoroti kelis> niekšus? Žaidimų gamintoja „Ubisoft“ iškart užuodė sėkmę ir sukūrė kompiuterinį žaidimą „Nesunaikinami 2“ net anksčiau nei Holivudo kino kūrėjai baigė visus filmo kūrimo darbus. Nors žaidimas nesiremia filmo scenarijumi, tačiau gerbėjai gali sužinoti tam tikrų siužeto niuansų šio žaidimo metu.
Tie, kas jau turėjo progą išmėginti šį žaidimą, tvirtino, kad žaidimas toks pat verčiantis iš koto kaip ir visas „Nesunaikinamų“ pasaulis. Sprogimai ir veiksmas, veiksmas, veiksmas. Žaidimo, kaip ir filmo, veikėjams tenka kautis įvairiausiais ginklais, rankomis, atsišaudyti prieš tankus, sraigtasparnius, šokti iš lėktuvo.
Filmo „Nesunaikinami 2“ aktoriai, išmėginę žaidimą, pasakoja, koks nepakartojamas jausmas žaisti nenugalimus herojus, kuriuos jie vaidina filme. Liepos 31 dieną žaidimas pasirodė „Playstation Network“ platformoje, o rugpjūčio 17 dieną, kartu su pasauline filmo „Nesunaikinami 2“ premjera, žaidimą galės išmėginti „Xbox Live“ ir PC žaidėjai.