Neseniai mama tapusi Ratajkowski sukėlė pasipiktinimų bangą: „Niekas taip nelaiko vaiko“

Kovo mėnesį aktorė bei modelis Emily Ratajkowski tapo mama. Dabar gražuolė pavydą kelią ne vienai merginai, nes nėštumo priaugtų kilogramų lyg nebūta. 

E. Ratajkowski su vyru Sebastianu Bear-McClardu susilaukė pirmosios atžalos. Pora atsiduoda tėvystės akimirkomis ir laikui su sūnumi. Neseniai 30 metų jubiliejų atšventusi Emily su vyru ir mažyliu išsiruošė į egzotišką kelionę.

Gražuolė dalijosi kadrais iš atostogų, taip pat gerbėjus lepino nuotraukomis su sūneliu. Tačiau kadrai nepradžiugino gerbėjų, o anaiptol, labai supykdė. 

Internautams užkliuvo kaip neseniai iškepta mama laiko savo vaiką. Komentatoriai plūdo modelį, kad ši yra nevykusi mama. Esą, kaip ji drįstanti taip neatsakingai laikyti vaiką tik tam, kad parodytų savo kūną. Tiesa, modelis į pamokymus, kaip laikyti vaiką, nereagavo, o tik išjungė komentavimo funkciją.

Pykčio banga nesustojo, internautai persikėlė į „Twitter“ ir ten plūdo žymų modelį.

Emily elgesys patraukė ir žymių žmonių dėmesį, televizijos žvaigždė Pierce'as Morganas taip pat negailėjo kritikos: „Niekas taip nelaiko vaiko, Emily. Ir tavo milijoninė gerbėjų armija neturėtų būti skatinama taip laikyti vaikus. Džiauguosi, galėdamas pasidalyti patarimais, tau jų reikia.“

 

Primename, kad apie vaiko gimimą Emily savo gerbėjams pranešė „Instagram“: „Sylvester Apollo Bear tapo Žemės gyventoju. Sly atvyko 03-08 patį nerealiausią, gražiausią ir meilės pripildytą mano gyvenimo rytą“.

Tiesa, pora paskelbusi, kad turės vaikelį, pranešė, kad lytis jiems neįdomi – negana to, jie abu įsitikinę, kad vaikas jos nežinos pats, kol jam nesueis 18 metų. Anot poros, vaikui jie nenorinti priskirti visuomenės nustatytų lyčių stereotipų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų