Neradusi jaunikio, vieniša mama ištekėjo už savęs

Ištekėti bažnyčioje sūnų auginanti britė Natalie Adams (36 m.) troško visą gyvenimą, tačiau jos keliai pasisuko visai kita linkme. Vienišai motinai ši svajonė taip ir nebūtų išsipildžiusi, jei ne nuostabi idėja ištekėti už savęs pačios. Tokį sprendimą Natalie priėmė sužinojusi, kad jos kūną užvaldė paskutinė vėžio stadija ir gyventi jai nebeliko daug.

11

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: moteris atšventė tuoktuves su savimi pačia
Ceremonija vyko vietinėje miesto bažnyčioje. Šį įvykį stebėjo ir aprašė žurnalas „that‘s life“. Kaip manote kas tapo pagrindine leidinio heroje? Taip, Natalie visiems laikams įsiamžino ant žurnalo viršelio.

„Visuomet norėjau ištekėti. Kodėl turėčiau pamiršti savo svajonę vien dėl to, kad neradau jaunojo? Viską gerai apgalvojome ir nusprendėme, kad reikia surengti man šventę. Svajojau apsivilkti tą baltą suknelę ir norėjau, kad mano sūnus Riley čia atliktų svarbias pagalbininko pareigas“, – žurnalui pasakojo Natalie.

Kupina optimizmo ji su sese Angela bei drauge Rebecca visas svajones pavertė realybe. Vestuviniam įvaizdžiui Natalie pasirinko baltą suknelę be petnešėlių ir ilgu pūstu sijonu. Bičiulė su sese jai parengė staigmeną – išpuošė bažnyčios patalpas, taigi link altoriaus moteris žengė pakylėta kaip niekada.

„Nebuvo jokių kalbų apie vėžį, mes tiesiog šventėme“, – džiaugėsi Natalie.

Kad turi sveikatos problemų, ji sužinojo 2014-aiasiais. Moterį pradėjo pykinti po kiekvieno pavalgymo, o vėliau maistas skrandyje išvis nebeužsilikdavo. Per septynis mėnesius moteris prarado 37 kilogramus.

Deja, daktarai atviri – jai gyventi liko labai nedaug. Labiausiai Natalie gąsdina mintis, kad Riley gyvens be jos. Paskutinius gyvenimo mėnesius skaičiuojanti moteris jau išpildė nemažai gyvenimo svajonių: plaukiojo su delfinais, skrido sraigtasparniu, stebėjo „Naskar“ lenktynes ir ištekėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų