REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiemet „X faktoriuje“ galime išvysti ne tik talentų iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Prancūzas Antoine lietuviškame „X faktoriuje“ dalyvauti net neplanavo, tačiau dabar yra užtikrintas – tai buvo vienas geriausių jo sprendimų.  

Šiemet „X faktoriuje“ galime išvysti ne tik talentų iš Lietuvos, bet ir iš viso pasaulio. Prancūzas Antoine lietuviškame „X faktoriuje“ dalyvauti net neplanavo, tačiau dabar yra užtikrintas – tai buvo vienas geriausių jo sprendimų.  

REKLAMA

Su Antoine kalbamės iš skirtingų laiko zonų – vaikinas iškart po filmavimų vėl išvyko į Paryžių ir į Lietuvą planuoja grįžti tik lapkričio pradžioje. Pasak jo, „X faktoriaus“ net nebuvo jo planuose – į Lietuvą jis atvyko visai kitais reikalais.

„Iš pradžių aš tiesiog atkeliavau į Vilnių aplankyti vienos savo geriausių draugių Simonos. Ji gyvena Vilniuje. Tada sutikau Mindaugą ir mes pasinaudojome galimybe nueiti į „X faktorių“. Prancūzijoje dirbu su savo komanda ties įvairiais muzikiniais projektais. 

Dalyvauti Lietuvos projekte niekada nebuvo mano tikslas. Tiesiog gavau tokią galimybę ir nusprendžiau ją priimti į savo gyvenimą. Galiu pasakyti, jog tai buvo laimingas atsitiktinumas“, – tikina Antoine. 

REKLAMA
REKLAMA

Antoine projekte dalyvauja kartu su draugu Mindaugu – vaikinas jam akomponuoja pianinu. Tačiau geriausiais draugais muzikantai savęs pavadinti negali – pasak prancūzo, jie susitiko... tik prieš projektą. 

REKLAMA

Vaikinų pasirodymas sukėlė ypač daug emocijų salėje – tačiau Antoine tikina tai sužinojęs tik tada, kai nulipo nuo scenos: „Aš tai supratau tik po pasirodymo. Dainuodamas buvau kažkur kitur. Nemačiau nei stovinčių žmonių, nei plojančių teisėjų. Po pasirodymo Mindaugas man pasakė, kad žmonės plojo atsistoję, aš pasakiau – „ką?“ 

Mes su Mindaugu susipažinome feisbuke, bet būtent „X faktoriuje“ tapome gerais draugais. „X faktorius“ – tarsi naujas „Tinderis“.

REKLAMA
REKLAMA

Lietuvoje – daugiau pliusų nei Paryžiuje

Į Lietuvą Antoine atvyko iš pačio meilės miesto – Paryžiaus. Paklaustas, kokius pagrindinius skirtumus tarp šių šalių pastebi, vaikinas kaip mat puola vardinti, kuo Lietuva pranašesnė už jo tėvynę. Prancūzas turi, ką palyginti – jau yra aplankęs bene visus didžiausius Lietuvos miestus:.

„Prieš atvykdamas į Vilnių šiek tiek praleidau laiko Kaune, vėliau dar buvau nuvykęs į pajūrį – į Palangą. Man labai patinka Lietuva, čia miestai – žymiai ramesni, nei Paryžius. Čia labai lengva sveikai maitintis – daug vietų, kur galiu rasti sveiko maisto. Man labai patinka. Žmonės Lietuvoje daug mandagesni. Man atrodo, jog visuose miestuose yra gerų dalykų. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ko gero pagrindinis skirtumas tarp Vilniaus ir Paryžiaus – ten žmonės kerta gatvę kur tik nori, nesilaiko taisyklių. Niekam nerūpi šviesoforo signalai. Kartą Lietuvoje ėjau su draugais, nebuvo mašinų, bandžiau eiti – jie mane kaip mat sustabdė“, – juokiasi Antoine. 

Ką pridurti atlikėjas turi ir apie prancūzų, ypač sostinės gyventojų mentalitetą: „Aš iš Normandijos. Gyvenau ten iki pilnametystės, vėliau atvykau į Paryžių. Pirmas įspūdis, kai pirmą kartą ten atvažiavau, buvo – supratau, jog patys paryžiečiai...nemėgsta Paryžiaus! Jie sako, jog tas miestas nuobodus, kad ten nėra ką veikti. Negalėjau to suprasti. 

Man nepatinka paryžiečių mentalitetas. Pagyvenęs Paryžiuje prarandi savo vaikiškumą. Tampi per daug suaugęs, nuobodus.“

Projekto „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ – jau šį sekmadienį 19:30 per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų