Neįtikėtina vaikino gudrybė piršlybų metu: kiti vyrai jo nekenčia

Sužadėtuvės – išties ypatinga dviejų žmonių akimirka. Vyrai dažniausiai beprotiškai jaudinasi, o štai merginos šią dieną įsimena visiems laikams. Ir nors tai meilės šventė, neretai abiems pusėms kyla ir daug problemų dėl tinkamo žiedo – kaip išrinkti tobulą?

10

Vienos poros istorija sudrebino internetą.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikino gudrybė piršlybų metu atima žadą: kiti vyrai jo nekenčia

Modelis bei fitneso entuziastas Dennis Brown II-asis nusprendė savo mylimajai surengti pačią gražiausią įmanomą šventę. Šiai progai jis pasamdė renginių planuotoją, stilistą, fotografą, floristą ir net drabužių dizainerį – vaikinas norėjo, kad viskas būtų idealu, kai jis pagaliau užduos lemtingąjį klausimą.

Būtent todėl jis sugalvojo dar vieną gudrybę – vietoje įprastos dėžutės su žiedu, Dennis mylimajai įteikė didžiulę, kurioje buvo net 6. Tiesa, visų 6 žiedų jo merginai Atarai pasilikti leista nebuvo – jos buvo paprašyta išsirengti tą, kuris jai atrodė tinkamiausias. Netrukus ji pasirinko tokį, kuris priminė vandens lašą.

Netrukus minėtos piršlybos paplito ir po visą internetą, o komentatoriai negailėjo gražių žodžių. Tiesa, pasitaikė ir tokių, kuriems toks vaikino pasipiršimas įspūdžio nepadarė.

„Iškeli per aukštai kartelę kitiems“, „Jis žinojo, kad dabar galės atsipalaiduoti“, – rašė jie.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų