• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Svajodami apie gražią figūrą ir tobulas kūno linijas dažnai darome klaidą, pasirinkdami griežtas ir mūsų organizmą alinančias dietas. Tačiau kartais viskas gali būti daug paprasčiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.  

Svajodami apie gražią figūrą ir tobulas kūno linijas dažnai darome klaidą, pasirinkdami griežtas ir mūsų organizmą alinančias dietas. Tačiau kartais viskas gali būti daug paprasčiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.  

REKLAMA

Loreta Kurauskienė anksčiau svėrė 138 kilogramus, tačiau šiandien moteris sveria net 20 kilogramų mažiau. Kad pasiektų tokio rezultato, jai nereikėjo kankinti savęs bei savo organizmo – viską pakeitė viena sveikatingumo programa. Kaip teigia moteris, jos gyvenimas kardinaliai pasikeitė, pranešime spaudai.  

Sveikatos ir sveikos gyvensenos laidoje „Sveikas rytojus“ Loreta papasakojo, kad šios sveikatingumo programos dėka ji pakeitė ne tik savo mitybą, gyvenimo būdą, bet ir susigrąžino prarastą žarnyno sveikatą.  

„Visą gyvenimą jaučiausi pilna, todėl bandydavau laikytis įvairiausių dietų. Bandžiau ir pagarsėjusią grikių dietą, tačiau visą gyvenimą jų nevalgysi, o kai nuspręsdavau dietų atsisakyti, svoris grįždavo atgal.

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi gyvenu kaime, neatrasdavau tiek laiko prisižiūrėti savęs, kiek gali prisižiūrėti miesto moterys. Kaime reikia rūpintis gyvuliais, vaikais, kurių pagimdžiau tris. Taip ir pamiršdavau pasirūpinti savimi ir savo sveikata. Taip pat dirbu virėja, tad visada kildavo pagunda paragauti tai, ką gaminu“ , – apie kasdienybę atviravo moteris. 

REKLAMA

Supratusi, kad taip jaustis nebenori, trijų vaikų mama Loreta nusprendė imtis veiksmų, pakeisiančių jos gyvenimą. Pašnekovė teigė, kad pokyčius paskatino ne tik per didelis kūno svoris, bet ir atsiradusios žarnyno problemos.  

„Prieš pradėdama vartoti funkcinį maistą, svėriau 138 kilogramus. Jaučiausi tokia sunki ir išsipūtusi, kad nebūdavo nuotaikos, valgydama jausdavausi negerai, o kai atsisakydavau valgio, savijauta būdavo tokia pat. Pradėjusi vartoti funkcinį maistą, turėjau pagrindinį tikslą  – išsivalyti žarnyną, nes kaip gali numesti svorio, jei tavo žarnynas nėra geros būklės?“, – savo patirtimi dalinosi Loreta.  

REKLAMA
REKLAMA

Moteris pasakojo, jog kardinaliai pasikeitė ne tik jos išvaizda, bet ir savijauta. Taip pat stipriai pakito ir Loretos kasdieniniai įpročiai. 

„Kai pradėjau vartoti Colonwellį, dingo noras valgyti saldumynus, kuriuos ankščiau labai mylėjau. Atsisakius užkandžiavimų, saldėsių ir pradėjus judėti daugiau, pagerėjo ir mano nuotaika, atsirado daugiau energijos, dingo rėmens problemos, tad nebereikia vartoti papildomų vaistų“ , – kalbėjo pašnekovė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Loretos svorio pokyčiai ir pagerėjusi žarnyno veikla ją maloniai nustebino. Kaip teigia moteris, ji išties nesitikėjo, kad įmanoma taip greitai atsikratyti papildomų kilogramų. 

„Kai pradėjau savo pokyčių kelionę, nesisvėriau tris mėnesius, tačiau matuodavausi savo apimtis ir pastebėjau, kad jos nuolat mažėjo. Prisimenu, turėjau vizitą pas gydytoją ir ten buvo pamatuotas mano svoris. Išvydusi skaičius ant svarstyklių, negalėjau patikėti, kad tiek daug kilogramų tiesiog ištirpo. Kai paskutinį kartą svėriausi, mano svoris buvo 138 kilogramai, o tada jis buvo jau 20 kilogramų mažesnis“, – pasakojo moteris. 

REKLAMA

Vaistininkas, funkcinio maisto kūrėjas, sveikatinimo projektų autorius Mantas Jakimavičius laidoje teigė, kad pasikeisti gali kiekvienas, tik reikia atrasti sau tinkamą ir saugų būdą. 

„Aš matau prasmę tame, ką darau, tačiau ši prasmė atsiranda tik tada, kai to nori pats žmogus. Svarbiausia yra nugalėti savo baimes. Žmonės bijo, kad reikės badauti, reikės laikytis ypatingų dietų ar maisto planų.

Tiesa tokia, kad žmonėms reikia spyrio, kad jie kažką pradėtų. Atėję ir išklausę apie projektą ir jo naudą, jie pradeda imtis veiksmų.

REKLAMA

Mano projektas ir jo sistema yra labai paprasta. Ji taupo laiką ir yra patogi kiekvienam. Aš nesu skaičiavęs žmonių kiekio, tačiau Europoje mes turime daugiau nei vieną milijoną klientų, o socialinėje erdvėje vykstantys renginiai parodo, kad susidomėjimas Colonwell produktu nuolat auga“, – pasakojo M. Jakimavičius. 

Pašnekovo teigimu, funkcinis maistas yra labai reikalingas ir naudingas žmogaus organizmo funkcionavimui. Tačiau Mantas pastebi, kad klientai dažnai rezultatą nori pamatyti per anksti. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Funkcinis maistas yra sveikatai ir organizmui naudingas maistas. Tai nėra vaistas, prie kurio yra priprantama, tai yra kasdienybės ir sveikos mitybos dalis. Jis duoda sotumo jausmą, gerina savijautą ir daro tam tikrą funkciją, pavyzdžiui, normalizuoja žarnyno veiklą.

Pagrindinė klaida, kurią daro mano klientai, tai suvartoję produktą, iš karto bėga svertis. Rekomenduočiau to nedaryti bent pirmas dvi savaites, reikia leisti organizmui įsisavinti produktą, kad galiausiai, turėtumėte geresnę sveikatą“, – pasakojo vyras. 

REKLAMA

Pasak Manto, Loretos sėkmės istorija turėtų įkvėpti kiekvieną. Sveikatingumo projekto metu ji sugebėjo pagerinti žarnyno veiklą ir, tuo pačiu, atsikratyti papildomų kilogramų. 

„Jeigu tai sugebėjo padaryti Loreta, tuomet to pasiekti gali kiekvienas. Atsikračiusi 20 kilogramų, ji įrodė, kad sistema yra paprasta: noras, veiksmas ir rezultatas. Svarbiausia, kad kai tas svoris nukrenta, prasideda visiškai naujas gyvenimas, pasikeičia jo kokybė“, – pasakojo M. Jakimavičius. 

REKLAMA

Sveikatos ir sveikos gyvensenos laida „Sveikas rytojus“ – ilgą darbo patirtį medicinos srityje sukaupusių 4 specialistų pokalbis su laidos žiūrovais apie geros sveikatos profilaktiką, gyvenimo būdo patarimus,  naudingiausias ir aktualiausias medicinos, farmacijos aktualijas bei sveiko gyvenimo būdo puoselėjimą.  

Ilgametė laidos vedėja gydytoja Irena Pivoriūnienė dalina laiko patikrintus sveikatos patarimus, plastikos chirurgijos specialistas, vienas iš „Fi Clinica“ įkūrėjų Vygintas Kaikaris pasakoja apie sveiką grožį, psichoterapeutas, „Eglės sanatorijos“ direktorius medicinai Arvydas Balčius kalba apie geros sveikatos profilaktiką, o grožio terapijos studijų dėstytoja, veido masažų instruktorė, „Fi Clinica“ grožio specialistė Ramunė Skurkienė pasakoja apie sveiko gyvenimo paslaptis bei gražios odos puoselėjimą. 

„Sveikas rytojus“ – sekmadieniais, 12 val. per TV8 televiziją! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų