Neįtikėtina istorija: mergina pagimdė kūdikį, nors neturėjo lytinių santykių

Samantha Lynn Isabelle pasidalijo neįtikėtina savo pirmojo nėštumo istorija. Moteris tikino, kad neturėjo lytinių santykių, tačiau pastojo dar būdama mokyklos suole.

Apie tai pranešė portalas starhit.ru.

Dabar Samanthai Lynn Isabellei yra 26 metai ir augina du vaikus. Rodos, kad moteris yra laiminga žmona ir gyveną įprastą gyvenimą, tačiau neseniai ji prisipažino apie neįtikėtiną dalyką.

Mergina pirmagimio susilaukė būdama 19 metų, kuomet dar mokėsi mokykloje. Pasakodama apie nėštumą, ši tikino, kad tuomet dar nebuvo turėjusi lytinių santykių su vaikinu. Iš pradžių mergina įtarė, kad organizme įvyko harmoninis nepakankamumas, tačiau visi simptomai rodė, kad ji laukiasi.

Tai jai atrodė beprotiška, nes mergina ir jos vaikinas Aleksas niekada neturėjo lytinių santykių. Nuvykusi pas gydytoją, jai pasakė, kad Samantha laukiais kūdikio ir jau net penktą savaitę.

Samantha prisimena, kad tada patyrė stiprų stresą. Ji nežinojo, ką daryti, nes laukė mokyklos baigimas ir stojimas į kolegiją. Nusivylusi vidurinės mokyklos moksleivė nusprendė pasidaryti abortą, tačiau, laimei, ji apsigalvojo. Po aštuonių mėnesių jai gimė sūnus, kurįpavadino Bentley. 

„Aš tiesiog nervinausi. Pagalvojau: „ar galėsiu duoti jam viską, ko jam reikia?“ Bet dabar jis turi viską ir dar daugiau“, – sako jauna mama.  

Ši istorija atrodo neįtikėtina. Kyla klausimas, kaip jai pavyko pastoti? Mergina turi pastojimo versiją. Ji kaltina intymias vaikino glamones: „Apvaisinimas įvyksta, kai spermatozoidai patenka į makštį. Jos dalelės gali likti ant pirštų ir prasiskverbti į jas mažais kiekiais.“

Beje, Samantha ir Aleksas vis dar kartu. Jie augina du sūnus. 

Baigdama pasakojimą apie neįtikėtiną istoriją, Samantha pridūrė, kad draugai bei artimieji iš jos juokiasi ligi šiol.

„Šeima ir draugai mane visą likusį gyvenimą vadins Mergelė Marija“, – prisipažino mergina.


Rašyti komentarą...
G
Gražina
2020-08-30 10:54:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano draugė glamonėjosi su draugu būdama skaisti, o ir ginekologė patvirtino, kad ji neturėjo santykių , tačiau 3 mėn. nėščia. Čia ne pramanai- taip įvyksta. Dabar tam vaikui 46 m.
Atsakyti
-2

a
as
2020-08-30 17:08:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
mergele tu megele svc mergelei marijai neprilygs ne viena
Atsakyti
-2

E
Elita
2020-09-13 19:39:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik zmones nesuprateliai gali juoktis ,bet seniau tevai merginas perspedavo kad sesdamos turetu gerai paziuret kur seda ,nes gal ant zoles vyrukas susijaudines sedejo ,budavo ir yra visokiu kurijozu nes moteris ne visos vienodos kitom reikia visa gyvenima nugyvent ir nepastos ,o yra ir tokiu kurioms tik truputi vyrelis ar bernelis prisiliecia net myleris nereikia ir yra
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų