Negirdėti faktai apie 27-erių filmo „Vienas namuose 3“ žvaigždę

Nors pirmosios kultinių filmų „Vienas namuose“ dalys, kuriose pagrindinį vaidmenį atlieka šviesiaplaukis berniukas, susilaukė daugiausiai dėmesio ir ovacijų – trečioji dalis taip pat laikoma viena iš mėgstamiausių kalėdinių kino juostų.

42

Ar žinojote, kad šio 1997-ųjų metų filmo pagrindiniu veikėju turėjo būti Macaulay‘is Culkinas? Planai žlugo, nes aktorius metė karjerą kino industrijoje, todėl vaidmuo atiteko tamsiaplaukiui aktoriui Alexui D. Linzui.

Kadangi keitėsi pagrindinis filmo herojus, režisieriai nusprendė istoriją perkurti iš pagrindų: vaidinti pakviesti visiškai kiti aktoriai, keitėsi ir visa kūrybinės komandos sudėtis.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kaip šiandien atrodo filmo „Vienas namuose 3“ berniukas?

Filmavimo darbai vyko Čikagoje, JAV.

Po „Vienas namuose 3“ premjeros kino kritikai šį filmą įvertino neigiamai. Kūrinys pelnė „Auksinės avietės“ nominaciją už blogiausią metų filmą.

Nepaisant to, filmas surinko reikiamus žiūrimumo ir pardavimų rezultatus, todėl nuspręsta filmuoti ketvirtąją „Vienas namuose“ dalį.

Apie pagrindinį aktorių

Alexas D. Linzas – aktorius, kuriam atiteko pagrindinis šio filmo vaidmuo. Rolę berniukas įkūnijo kai jam buvo 8-eri, šiandien garsenybei 27-eri.

Vaidinti berniukas pradėjo nuo ketverių. Pirmieji jo bandymai prieš filmavimo kamerą įvyko įvairiose televizinėse reklamose.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 Kalėdų tradicija: kaip legendiniai „Vienas namuose“ aktoriai atrodo šiandien?

Berniukui buvo atitekęs pagrindinis vaidmuo „Disney“ filme „Max Keeble's Big Move“.

Visai kaip ir M. Culkinas, kino industrijoje vaikinas ilgai neužsibuvo – Alexas savo karjerą baigė 2007-aisiais.

Baigęs karjerą aktorius grįžo į mokslus vidurinėje mokykloje, netrukus įstojo į Kalifornijos universitetą ir 2011-aisiais atsiėmė diplomą.


Rašyti komentarą...
F
FIGO
2016-12-24 09:08:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Straipsnis nieko vertas....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų