Neeilinė drąsa: išvaizdos trūkumų turinti mergaitė sužavėjo milijonus

Londone gyvenančios mergaitės gyvenimo istorija iš tiesų liūdinanti. Deformuotą veidą turinti britė savo drąsa ir ryžtu sužavėjo net visko mačiusius.

20

12-metę Nikki Christou galima vadinti tikra žvaigžde. Nors mergaitė turi sunkią ligą, ji įrodė, kad tai jos tikrai nesustabdys siekti savo svajonių.

Būdama maža ji iš daktarų išgirdo baisią žinią, jai buvo konstatuotas arterioveninis išsigimimas, kuris pasireiškia netinkama arterijų ir venų jungtimi. Dėl šio išsigimimo Nikki turi nemažą guzą ant veido.

Mergaitę nuolatos lydi nesiliaujantys skausmai ir kraujavimas iš nosies, kuris daugeliu atvejų gali būti net mirtinas.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neeilinė drąsa: išvaizdos trūkumus turinti mergaitė sužavėjo milijonus

Iki šiol Nikki buvo atliktos 28 operacijos, dėl kurių ji negalėdavo išeiti iš namų ir gyventi pilnaverčio vaikiško gyvenimo.

„Kuomet buvo diagnozuota ši liga jaučiausi labai vieniša. Nėjau į mokyklą, buvau tarsi izoliuota“, - pasakojo ji.

Tačiau mergaitė nepasidavė šiai ligai. Vos po dvejų metų, kuomet buvo diagnozuotas šis išsigimimas, ji sukūrė savo „Youtube“ kanalą, kuriame ji pradėjo kurti vaizdo įrašus.

REKLAMA

Netrukus ji sulaukė stulbinančio žmonių dėmesio. Vaizdo įrašuose mergaitė kalba apie savo būklę, dalinasi grožio, makiažo patarimais bei stengiasi padėti žmonėms, kurie serga lėtinėmis ligomis.

Šiuo metu ji jau turi daugiau nei 100 tūkstančių sekėjų savo „Youtube“ kanale, o jos kuriamus vaizdo įrašus peržiūrėjo milijonai.

Neseniai Nikki pelnė Didžiosios Britanijos herojės apdovanojimą už savo pasiekimus ir drąsą ne tik padedant kitiems, bet ir būnant jiems įkvėpimu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų