Neblėstantys D. Meškausko jausmai: šokėjas mylimosios nepalieka be dėmesio

Saulėtą birželio 6-osios popietę prie sostinės Baltojo tilto susirinko būrys žinomų žmonių, susitelkusių pradėti sportuoti. Akcijos „Judėk linksmai“ mankštų ambasadore tapusi Ineta Stasiulytė po renginio nuskubėjo tiesiai į mylimojo automobilį.

Jos mylimasis šokėjas Deividas Meškauskas Inetos jau laukė juodame automobilyje, su kuriuo abu po renginio ir išskubėjo.

 

Akcijos „Judėk linksmai“ pristatymas (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Akcijos „Judėk linksmai“ pristatymas (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Pora šypsojosi ir smagiai plepėjo, todėl belieka tik spėlioti – ar mankšta gryname ore sukėlė Inetai geras emocijas ar Deivido dėmesys ir rūpinimasis ja.

 

Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)Deividas Meškauskas ir Ineta Stasiulytė (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas (nuotr. Fotodiena.lt/Karolio Kavolėlio)

Ineta Stasiulytė ir Deivydas Meškauskas (Fotodiena.lt / T. Lukšio nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas (Fotodiena.lt / T. Lukšio nuotr.) (nuotr. Balsas.lt)


Rašyti komentarą...
V
Vilte
2012-06-06 16:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
grazi pora, sekmes Jums
Atsakyti
0

j
julė
2012-06-18 21:06:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė Ineta, kad daugiau tokių žmonių būtų!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų