Naujos detalės apie aršias princo Charleso ir Dianos skyrybas: tai, dėl ko verkė abu

Karališkosios šeimos asmeninio gyvenimo detalės visuomet domino žmones, tačiau kai jau atrodo, kad apie princo Charleso ir jo buvusios žmonos princesės Dianos skyrybas yra žinoma viskas, pasirodo naujos informacijos.

4

Nepaisant to, kad abu skyrybų norėjo, paskutinis momentas jiems buvo itin jautrus.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujos detalės apie aršias princo Charleso ir Dianos skyrybas: tai, dėl ko verkė abu

Prašymą skirtis princas Charlesas ir princesė Diana davė dar 1992-aisiais, tačiau galutiniai parašai buvo padėti tik po 4 metų. Būtent tada, anot karališkosios šeimos ekspertės Ingrid Seward, jiedu rado ramybę ir taiką.

Kaip ji teigė dokumentinėje juostoje „Karališkoji šeima kare“, princesė Diana, kai jai buvo 35 metai, I. Seward pripažino, kad priešiškumas tarp jos ir jos vyro išsisklaidė būtent tą akimirką.

„Jų skyrybų dieną (1996-ųjų rugpjūčio 28-ąją), ji kartu su Charlesu atisėdo ant sofos ir abu ėmė verkti. Tai buvo beprotiškos skyrybos, tačiau tuo metu, kai skyrybos galiausiai pasiekė tašką, jie sutarė kur kas geriau“, – pridėjo karališkosios šeimos ekspertė.

Tiesa, skirtis jie nusprendė anksčiau – kai princui Williamui tebuvo 14, o princui Harry – 11 metų. Įdomu tai, kad minėtoje juostoje paaiškėjo, jog iš tiesų jiedu skyrėsi kur kas daugiau kartų, o štai 1994 metais Charlesas televizijoje pripažino, kad nuo tos akimirkos, kai jų santuoka tapo „nepaitaisomai suirusia“, jis Dianą yra išdavęs.

Po metų, 1995-aisiais, Diana paliudijo, kad Charlesas tuo metu turėjo romaną su Camilla Parker Bowles, kurią šiuo metu yra vedęs. „Na, santuokoje buvome net tryse, todėl darėsi kiek ankšta“, – tąkart rėžė ji.

Praėjus vos kelioms savaitėms nuo interviu su Martinu Bashiru, kuriame Diana atvirai pasakė, kad „santuokoje mes esame tryse“, princesė sulaukė neformalaus karalienės laiško. Jį atnešė karališkųjų rūmų pasiuntinukas, laiškas buvo užantspauduotas Windsoro štampu, rašytas ranka.

1995 metų lapkritį transliuotą televizijos laidą tuo metu žiūrėjo beveik 23 milijonai žmonių. Diana teigė, kad princas Charlesas palaiko artimus santykius su Camilla, kuri, nors ir pati turėdama šeimą, visuomet buvo „trečias asmuo santuokoje“. Tokie drąsūs moters pareiškimai nepatiko karalienei, kadangi tai visuomenei atvėrė gilias šeimos žaizdas.

REKLAMA

„Konsultavausi su Canterbury Arkivyskupu, su mūsų premjeru ir, žinoma, su pačiu Charlesu. Visi nusprendėme, kad tinkamiausia šios sumaišties išeitis – jūsų skyrybos“, – rašoma karalienės laiške.

Nors jau trejus metus buvo kalbama, kad karališkoji santuoka subyrėjo, jos jie formaliai nebuvo nutraukę. Televizijos laidoje Diana sakė, kad skyrybų ji nenorėtų, dėtų pastangas išsaugoti santuokai, tačiau jai norisi aiškumo, o jei ir toliau jie santykiuose bus ne dviese – tikslo juos tęsti nebėra. Vis dėlto, karalienės laiškas ir galutinis jos žodis viską sudėliojo į vietas.

Toks karalienės poelgis labai nepatiko nepabijojusiai prieš karališkąją šeimą žodžio tarti Dianai, todėl ji nieko nelaukusi viešai pasakė: „Va tau ir turtuoliai! Jie netgi nusprendžia, ar aš turiu skirtis, ar ne!“.

Praėjus metams po oficialių skyrybų, Diana žuvo tragiškoje avarijoje Paryžiuje.


Rašyti komentarą...
M
Morta
2020-06-07 13:05:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mirusiems duokite šventą ramybę. Kiek galima kelti iš duobės ir linksniuoti. Protingi žmonės labai gerai supranta, o tokie kaip žurnalistai , tiktai ir pilsto iš tuščio į kiaurą.
Atsakyti
-4

P
Petre
2020-06-21 05:42:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl žūties kalti Vinzdorai?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų