Dėl savo saugumo įsibaiminę Harry ir Meghan kaip reikiant pakratys kišenes: suma verčia išsižioti

Visai neseniai viešumoje pasirodė žinia, jog Los Andžele kartu su sūnumi Archie apsigyvenę princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle ramybės negali rasti ir čia – jų saugumui iškilo grėsmė.

9

Žinoma pora nusprendė nelaukti ir situaciją kuo greičiau suimti į savo rankas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Markle ir Harry saugumui iškilo pavojus: panaši situacija yra buvusi ir praeityje

Kaip buvo pranešta užsienio žiniasklaidoje praėjusią savaitę, virš poros gyvenamosios vietos nuolat skraido dronai, kurie užfiksuoja privačias poros gyvenimo akimirkas.

„Jie mato, kaip dronai nuolat skrenda į juos, ir spėja, kad juos valdo fotografai, tačiau negali nieko teigti. Per vestuves Meghan sulaukė daugybės rasistinių mirties grasinimų, todėl teroro grėsmė jiems yra labai reali. Tačiau nepaisant to, pabandykite įsivaizduoti save jų vietoje, kaip jaustumėtės jūs? Jei dronai skraidytų aplink jūsų galvą tada, kai bandote pažaisti su savo sūnumi?“ – sakė šaltinis.

Negana to, paskutinįkart minėti dronai netgi užfiksavo nuotraukas, kuriose matomas ir jų sūnus. Nusprendę nieko nelaukti, Harry ir Meghan pasamdė „A“ lygio saugumo tarnybą. Tiesa, minėta tarnyba nemenkai pakratys jų kišenes, mat jos kaina vienai dienai siekia beveik 8 tūkst. eurų. 

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, minėtos tarnybos darbuotojai dirba tokioms žvaigždėms, kaip Tomas Hanksas, Madonna, Cher ar net Ronaldui Reaganui.

Apie tokį pasirūpinimą savo sauga jiedu galvojo jau anksčiau – vos tik persikėlė gyventi į Los Andželą, Tylerio Perry milijardo vertės namą, kuriame yra apsistoję laikinai – iki kol susiras sau mielą gyvenamąją vietą. Deja, nepaisant didžiulės prabangos, saugumo iki galo čia pasirūpinta nėra.

Visai neseniai M. Markle buvo užfiksuota prie baseino, kai žaidė kartu su sūnumi. „Atrodo, kad žmonės pamiršta, jog jie taip pat tikri žmonės. Tai – reali šeima. Jie neprašo jokio specialaus elgesio. Paprasčiausiai jie nori saugumo savo namuose, kuris būtų gerbtinas“, – pridėjo šaltinis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad gegužės 19-ąją suėjo jau 2 metai, kaip jiedu vedę. Užsienio žiniasklaidoje dar kiek anksčiau buvo pasirodę spėjimai apie tai, kaip pora vestuves galėjo paminėti šiais metais.

REKLAMA

Praėjusiais metais pora buvo neseniai sulaukusi kūdikio Archie, kuris gimė gegužės 6-ąją dieną, todėl per savo metines jie, viso labo, tik pasidalijo įrašu „Instagram“, kuriame dėkojo savo gerbėjams už sveikinimus vestuvių metinių proga.

Karališkosios šeimos šaltinis Omid Scobie žurnalui „Harper’s Bazaar“ prasitarė, kad pora, tikriausiai, šią šventę paminėjo kukliai. „Jie dieną praleis kokybiškai, kaip šeima. Pora nedirbs, o taip pat pasirūpino ir tuo, jog visą dieną neturėtų jokių susitikimų ar skambučių“, – sakė ji.

„Kaip ir visi kiti, jie šiuo metu laikosi karantino, todėl viskas, ką darys, leis laiką namuose. Nepaisant to, diena nusimato išties maloni“, – pridėjo O. Scobie.


Rašyti komentarą...
T
Tu
2020-06-03 00:15:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Issipagiriok.
Atsakyti
0

L
Laima
2020-06-02 16:38:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man rodos ,kad Meghanai vis negerai ...ji pririšo Hari gaila man jo , kad pametė galva ...kai yra paprastu merginu ..
Atsakyti
-1

T
To Faktas
2020-06-09 03:52:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Faktas pasimete faktuose. Kokia a.a.Diana-savizude? Avarijoje zuvo ir galimai anyteles deka. Del meiluzes: kiekvienas apie kitus galvoja, lygindamas su savo pasauliu, kaip matau-jusiskis ne koks. Dianos draugas (ne meiluzis), o galbut busimasis vyras buvo musulmonas ir jie draugauti pradejo po metu nuo Dianos skyrybu (ir siaip, del idomumo- Diana pries skyrybas jau ketverius metus negyveno su Carlzu). Pasidomekite pries rasydamas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų