Naujiesiems pasitikti – magijos, muzikos ir geros nuotaikos kupina programa su TV3

Šiemet Naujuosius pasitiksime namuose, bet nuobodžiauti tikrai neteks  TV3 Grupė paruošė įspūdingą šventinę programą, kurioje bus nuotaikingų šou, naujų filmų, muzikos, magijos ir stebuklų.

 Gruodžio 31 d.

TV3 19.30 val. fantastinis nuotykių filmas visai šeimai „Spragtukas ir keturios karalystės“. Filmas nukels į tikrai magišką karalystę. Kvapą gniaužiantys kostiumai, įspūdingos dekoracijos ir būrys garsiausių aktorių: pagrindinį Klaros vaidmenį atlieka jaunoji aktorė Mackenzie Foy, Morgan Freeman vaidina Klaros krikštatėvį, Keira Knightley pasirodo kaip cukraus slyvų fėja, o Helen Mirren įkūnija siaubingosios Imbiero Motinėlės personažą. Filmas pasakoja kaip jaunoji Klara, ieškodama ypatingo rakto, atsiduria magiškame pasaulyje. Čia ji susipažįsta su kareiviu Filipu. Kartu jie pradeda nuotykių ir pavojų kupiną kelionę, kad surastų merginos raktą ir sugrąžintų harmoniją pasaulyje.

21.25 val. TV3 ir TV3 Play kviečia senus metus palydėti ir Naujus pasitikti su smagia, nuotaikinga šventine programa „Gero vakaro šou. Naujųjų belaukiant“. Mindaugas Stasiulis – Kalėdų senis, Justinas Jankevičius – persirengęs zuikučiu, nuostabūs muzikiniai pasirodymai, smagiausi pokalbiai ir žaidimai su būriu svečių: Deivis ir Renata Norvilai, Natalija Bunkė, Gian Luca de Marco, Renata Šakalytė-Jakovleva, Liudas Mikalauskas ir daugelis kitų. Visa tai išvysite šventinėje laidoje „Gero vakaro šou. Naujųjų belaukiant“. Linksmų ir pašėlusių Naujųjų metų!  

Go3 siūlo biografinį filmą „Bohemijos rapsodija“. „Bohemijos Rapsodija“ – „Queen“, jų muzikos ir vokalisto Fredžio Merkurio šventė. Filmas per garsiąsias dainas pasakoja, kaip grupė lyg meteoras įsiveržė į muzikos pasaulį. Grupė sulaukė neįtikėtino pripažinimo, tačiau patyręs prastą įtaką Fredis paliko grupę ir siekė solo karjeros. Be „Queen“ kankinęsis Fredis galiausiai vėl susivienija su likusiais grupės nariais, kaip tik prieš „Live Aid“ koncertą. Filmas apdovanotas 4-iais „Oskarais“.    

Sausio 1 d.

Pirmą Naujųjų metų dieną TV3 dovanoja nuostabią muzikinę biografinę dramą – „Didysis šou meistras“ – 19.30 val. Juostoje pasakojama intriguojanti Amerikos šou verslo pradininko P. T. Barnumo istorija. Jis buvo cirko pradininkas, pirmasis sugalvojęs terminą „šou verslas“. Šio žmogaus istorija tapo Amerikos šou verslo pamatu, aukštyn kojomis apvertusi visą iki tol žmonėms žinotą „pramogų“ sąvoką.

Praradęs darbą, P. T. Barnumas nenuleidžia rankų. Jis sugalvoja įgyvendinti savo senąją svajonę – sukurti tokį šou, kokio dar niekas nebuvo regėjęs. Drąsus, ryžtingai nusiteikęs, lydimas sėkmės bei palaikomas mylinčios šeimos, vyras nuperka teatro pastatą, kuriame kartu su savo šou dalyviais užsidaro keliems mėnesiams. Po ilgų repeticijų galiausiai paskelbiama Barnumo pasirodymo data. Tačiau niekas iš žiūrovų net nenutuokia, kas jų lauks atėjus į paslaptingą šou...

REKLAMA

Pasiruoškite nuostabiai įkvėpimo ir grožio simfonijai nepaprastai vizualioje, muzikos ir šokių  kupinoje juostoje!

Go3 siūlo nuostabų muzikinį „Disney“ animacinį filmą visai šeimai „Liūtas karalius“. Afrikos žvėrių valdovo liūto Mufasos sūnui Simbai nuo pat gimimo buvo skirta karaliaus dalia. Tačiau niekšingasis Rėžis turėjo kitų planų. Pirmasis Rėžio bandymas atsikratyti Simbos nepavyko. Supratęs, kad Mufasa dėl sūnaus padarys bet ką, Rėžis įvilioja mažylį Simbą į naujus spąstus. Šįkart Rėžio planas pavyko: gelbėdamas sūnų, liūtas karalius žuvo. Po daugybės tremtyje patirtų nuotykių Simba sugrįš, kad susigrumtų su žiauriuoju dėde.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų