Naujausios žinios apie psichologinę Bieberio būklę: „Sudėtingiausias gyvenimo laikotarpis“

Prieš kelias savaites dainininkas Justinas Bieberis savo gerbėjams paskelbė itin liūdną žinią. Pasirodo, kad dėl sveikatos problemų ir noro daugiau laiko skirti savo žmonai, talentingas vaikinas nusprendė susitabdyti savo karjerą neribotam laikui.

41

Dabar pasirodė naujos žinios apie jo sveikatą.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberio gerbėjai – sugluminti: su žmona laukia šeimos pagausėjimo?

Pastaruoju metu atlikėjas buvo itin aktyvus socialiniame tinkle „Instagram“. Atlikėjas čia ne tik askelbė apie savo pertrauką, bet savo žmonai Hailey Baldwin parašė ir poemą, o dar kiek vėliau – paspaudė „patinka“ ant senos savo nuotraukos, kurioje pozuoja su savo „eks“ Selena Gomez.

 Šįkart jis nusprendė savo gerbėjus informuoti apie savo sveikatą. Pasidalinęs savo asmenuke „Instagram“ istorijose, J. Bieberis rašė: „Kiekvieną dieną jaučiuosi vis geriau. Niekuomet nenustosiu kovoti. Tai – pats sudėtingiausias mano gyvenimo laikotarpis“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šiais žodžiais Bieberis patikslina tai, ką omenyje turėjo jau anksčiau, kai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje išliejo širdį.

„Skaičiau daugybę jūsų žinučių apie tai, kad norėtumėte naujo albumo. Visą savo paauglystę dariau koncertinius turus, tačiau paskutiniojo metu supratau, kad esu nelaimingas. Aš to nenusipelniau, ir jūs to nenusipelnėte – mokate pinigus, kad ateitumėte į energingą ir linksmą koncertą, tačiau aš emociškai to turo pabaigoje perteikti nebegalėjau“, – rašė dainininkas.

Vaikinas rašė, kad šiuo metu labiau už viską nori dėti pastangas į savo sveikatą. „Šiuo metu noriu išspręsti visas bėdas, kurias turiu aš dėl to, kad nepalūžčiau, išsaugočiau savo santuoką ir būčiau toks tėvas, kokiu svajoju būti. Muzika man labai svarbi, tačiau už šeimą ir sveikatą nėra nieko svarbiau“, – tąkart dėstė Justinas.

Dainininkas tada pridėjo ir tai, kad tik kai visa tai sutvarkys, jis ir vėl grįš su nauju puikiu albumu, tačiau kol kas jo prioritetai skiriami kitiems dalykams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų