Nauja laida „Nematoma pusė“: Motiejūnas pasidalins pasakojimu apie skandalingą 37 milijonų dolerių istoriją

Gruodžio 5 d. TV6 eteryje startuoja nauja išskirtinių pokalbių laida „Nematoma pusė“, kurioje garsūs šalies žmonės atskleis nematomą, tačiau labai įdomią savo gyvenimo pusę. Laidos vedėjas Tomas Langvinis kalbins žymiausius šalies sportininkus, ir ne tik juos, apie tam tikrus išskirtinius nutikimus, kurie liko nežinomi, tačiau turėjo didelę reikšmę vėliau.

2

„Nematoma pusė“ kiekvieną savaitgalį žiūrovus pakvies pradėti su išskirtine istorija.

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nauja laida „Nematoma pusė“

„Turiu daug pažįstamų sporto pasaulyje, su kuriais šnekamės neformaliai, jie atvirai pasipasakoja. Tokios įdomios jų istorijos ir pasakojimai, vis pagalvodavau, kad žiauriai gaila, kad daugiau žmonių jų nesužino“, – apie tai, kaip kilo idėja laidai, pasakojo laidos prodiuseris ir vedėjas Tomas Langvinis.

Nors laidoje „Nematoma pusė“ svečiuosis daugiausiai sporto pasaulio atstovai, Tomą labiausiai domina ne jų pasiekimai ir pergalės.

„Kiek Žydrūnui Savickui reikia suvalgyt kalorijų per dieną? Kaip atrodo jo diena? Kokios mintys galvoje sukasi metant į smiginį? Kokie koncentracijos pratimai atliekami? – Šie dalykai man įdomesni už sporto pasiekimus ir rezultatus. Apie tai ir kalbėsiuos su žinomais žmonėmis“, – sako T. Langvinis.

Pirmoje „Nematoma pusė“ laidoje vienas geriausių šalies krepšininkų Donatas Motiejūnas pasidalins išskirtiniu pasakojimu apie skandalingą 37 milijonų dolerių istoriją, kai jis atsisakė vykti į NBA Hjustono „Rockets“ komandą ir neteko įspūdingo dydžio sutarties.

„Visi girdėjome, kad taip nutiko, bet niekas nežinome, kodėl taip nutiko. Ir tai tik vienas iš pavyzdžių, kuriuos žiūrovai pamatys šiose laidose. Kas dedasi žmogaus galvoje, kai jam reikia priimti lemiamą sprendimą ar atlikti lemiamą veiksmą? Ir dar įdomiau – kokios būna to sprendimo pasekmės, kaip tai keičia gyvenimą?“, – komentavo laidos vedėjas.

Kitose laidose žiūrovai išvys išskirtinį itin retai interviu duodančio Ričardo Berankio pasakojimą apie savo asmeninį ir sportinį gyvenimą. Žydrūnas Savickas atskleis kas slypi už stipriausio pasaulio žmogaus titulų, su kokiais nematomais iššūkiais jam tenka susidurti kiekvieną dieną. Išvysime ir Prezidento Gitano Nausėdos, kuris pasirodo yra aistringas sporto fanas, nematomą pusę ir dar daug kitų įdomių pašnekovų.

„Nematoma pusė“ – kiekvieną šeštadienį 9.00 val. per TV6.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų