Naują dainą pristatanti Baiba: širdyje esu tikra „funkerė“

Lietuvos klausytojų simpatijas pelniusi, stipraus ir išskirtinio balso savininkė Baiba Skurstene-Serdiukė šį pavasarį pozityviais „funk” ritmais pradeda naują muzikinį etapą. Save Baiba pristato ne tik kaip atlikėją, bet kaip ir kūrėją bei startuoja su savo nauju singlu „That‘s What You Wanted“.

„Daina „That‘s What You Wanted“ – trečias, bendradarbiavimo su puikiu kompozitoriumi ir muzikantu Vytautu Bikumi, vaisius. Pagrindinė kūrinio linija pasakoja apie tipinius dalykus – dviejų žmonių santykius, skyrybas ir vieno norą grįžti atgal tada, kai jau būna per vėlu. Norėjai ir gavai - taip trumpai galima apibūdinti „That‘s What You Wanted,“ – pasakoja atlikėja.

„Labai džiaugiuosi, kad dainoje skamba gyvi instrumentai – pučiamieji, pridedantys kūriniui žaismingumo, bei pagrindinis „funk” muzikos akcentas – gitaros rifas. Užaugau klausydama tokių grupių ir atlikėjų kaip Maceo Parker, Tower of Power, Earth, Wild and Fire, Stevie Wonder ir kt. Turbūt dėl to „funk” muzika tiesiog įsišaknijusi manyje nuo vaikystės ir paauglystės, o širdyje esu tikra „funkerė”,“ – muzikinę kūrinio liniją paaiškina Baiba.

REKLAMA

Baiba – That‘s What You Wanted:

Šį pavasarį, kartu su naujausiu singlu, Baiba pristato linksmu ir užvendančiu „funk” skambesiu pripildytą gyvo garso projektą „Funk It Up“. „Kažką tokio norėjosi įgyvendinti jau seniai. Tai bus įspūdingas, muzikalus ir be galo pozityvus šou su puikiais muzikantais, senais gerais 70-ųjų koveriais bei originaliomis, mano kūrybos dainomis,“ – apie projektą pasakoja atlikėja.

Užvedančio ritmo, ryškių spalvų ir nuotaikingo skambesio projektas startuos balandžio 15 d. klube „Tamsta“. „Pristatymui ruošiamės labai atsakingai. Svarbi kiekviena smulkmena. Nuo repeticijų iki choreografinių akcentų, aprangos ir t.t. Tikiuosi, kad ateityje tai bus grandiozinis šou, pripildantis dideles koncertų sales, o šalia manęs bus gyvo garso grupė ir daugybė šokėjų.“

„Kiekvienam atlikėjui yra svarbu atrasti save ir, manau, kad būtent „funk” muzika yra tai, kas mane „veža“. O jei atlikėjas myli tai, ką daro, klausytojai tiesiog negali likti abejingi,“ – projekto sėkme tiki Baiba. Apie savo solinį albumą svajojanti dainininkė, nuolat akcentuojanti ir palaikanti gyvą bei profesionalų skambesį, pažada, jog kiekvienas, balandžio 15 d. atvykęs į klubą „Tamsta“, bus maloniai nustebintas, o iš jo išeis pripildytas pozityvių „funk” bangų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų