Nauja aktualijų laida –„Karštai su tv3.lt“: ar esame pasiruošę naujų mokslų metų iššūkiams?

Jau nuo ateinančio pirmadienio TV3 žiūrovai išvys naują aktualijų laidą „Karštai su tv3.lt“.  Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema ir karštos diskusijos, pagrįstos argumentais, skaičiais ir faktais.

Šio pirmadienio tema – kaip švietimo sistema yra pasiruošusi naujiems mokslo metams. Daugiau apie tai čia:

„Visoje sistemoje – nuo darželių iki universitetų turime daugybę iššūkių, kurie apima organizacinius, logistinius, informacinių technologijų, nuotolinio mokymo programų ir mokslo kokybės bei kitus klausimus. Čia yra įtraukti visi – nuo darželinukų iki studentų, jų tėvų, mokytojų, mokymo įstaigų vadovybės. Visa tai ir nagrinėsime pirmoje „Karštai su tv3.lt” laidoje, – sakė vienas laidos vedėjų Mindaugas Sėjūnas.

Ypač opus klausimas – studentai ir jų gyvenimas bendrabučiuose. Paprastai kambariuose gyvena po 3-4 studentus, o šimtai jų naudojasi bendromis virtuvėmis, bendrais WC ir dušais, kaip bus užtikrinami saugumo reikalavimai ten?

„Švietimo įstaigos nurodymus ir rekomendacijas, kaip dirbti koronaviruso grėsmės akivaizdoje gavo prieš keletą dienų, tad chaoso mokyklose neišvengsime. Turėjome visą vasarą tam pasirengti, bet atrodo vėl elgiamės kaip studentai, pasirengdami mokslo metams likus tik kelioms savaitėms“, – apie mokinių, mokytojų ir tėvų laukiančius iššūkius kalbėjo naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius ir šios laidos vedėjas Artūras Anužis.

Laidoje dalyvaus ir minėtais klausimais diskutuos Lietuvos tėvų forumo pirmininkas Darius Trečiakauskas ir Seimo narė Agnė Širinskienė. Taip pat bus daug reportažų iš darželių, mokyklų, didžiausio Lietuvos studentų miestelio Saulėtekyje, kurie atskleis, kaip sekasi įgyvendinti rekomendacijas dėl moksleivių srautų judėjimo, atstumo laikymosi, pasiruošimo nuotoliniam mokymui, jei tokio vėl prireiktų ir t.t.. Taip pat išgirsime Mokyklų vadovų asociacijos, švietimo bei sveikatos ministrų komentarus.  

REKLAMA

Naujoje TV3 aktualijų laidoje „Karštai su tv3.lt” kiekvieną pirmadienį bus nagrinėjami įvairiausi klausimai – nuo būsimų Seimo rinkimų iki mokyklinukų išleidimo į pirmą klasę. Vienu rūpimu klausimu diskutuos skirtingų nuomonių pašnekovai, laidą papildys gausūs reportažai, kurie atskleis įsisenėjusias problemas iš esmės.

„Karštai su tv3.lt” – jau rugpjūčio 31 d. 19.30 val. per TV3!

Laidą taip pat galite stebėti internete – tv3.lt ir per TV3 Play. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų