Natalijos Bunkės parodija pravirkdė žiūrovus

Trečiadienio vakarą TV3 eteryje nuaidėjo parodijų šouPakartok!“. Vertinimo komisiją ir žiūrovus prie televizorių ekranų projekto dalyvių pasirodymąi prajuokino iki ašarų. Varžydamiesi dėl geriausio parodijų meistro titulo, šeši talentingi aktoriai įsijautė į vaizdo klipų herojų – dainininkų, politikos duonos ragavusių įžymybių ir animacinių herojų vaidmenis.

Bene geriausiai trečiadienio vakarą komisijos įvertinta buvo aktorė Rūta Marazaitė. Ji tapo dainininkės Natalijos Bunkės vaizdo klipo heroje. „Visos mes, Ievos dukros, turime tai...“ – žiūrėdama seksualų dainininkės vaizdo klipą sakė aktorė. Ji pripažino, kad ne visos moterys taip atsiskleidžia. „Klipas – tai ne laida, ne interviu su Natalija. Klipe – ne ji, ten ji vaidina personažą. Aš ir norėsiu pagauti šį Natalijos personažą“, – rengdamasi pasirodymui žadėjo Rūta Marazaitė.

Jos pasirodymas neabejotinai tapo seksualiausiu trečiadienio vakarą. Išvydę N. Bunkės vaizdo klipo parodiją, „Pakartok!“ žiūrovai ir komisija prapliupo juoktis, o K. Kazlauskaitė su L. Kalpokaite net šluostė juoko ašaras, mat R. Marazaitė savo parodijai pasitelkė ne tik superseksualų įvaizdį, bet ir netikėtą butaforiją – daržoves.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų