naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Uteniškė Karolina Kriukelytė-Slavinskienė (32 m.) su viešumu susidūrė vos sulaukusi pilnametystės – 2008 metais tapo „Mis Lietuva“ finalininke, vėliau dirbo televizijoje, o labiausiai atpažįstama tapo įkūnijusi naivią merginą Sandrutę populiarioje telekomunikacijų reklamoje. Tačiau šiandien moters gyvenime didelis vaidmuo tenka turinio kūrimui socialiniuose tinkluose, kur pagrindinį vaidmenį ji skiria savo mažamečiams vaikams.

Uteniškė Karolina Kriukelytė-Slavinskienė (32 m.) su viešumu susidūrė vos sulaukusi pilnametystės – 2008 metais tapo „Mis Lietuva“ finalininke, vėliau dirbo televizijoje, o labiausiai atpažįstama tapo įkūnijusi naivią merginą Sandrutę populiarioje telekomunikacijų reklamoje. Tačiau šiandien moters gyvenime didelis vaidmuo tenka turinio kūrimui socialiniuose tinkluose, kur pagrindinį vaidmenį ji skiria savo mažamečiams vaikams.

REKLAMA

K. Kriukelytė-Slavinskienė šiandien gali pasigirti įspūdinga gerbėjų auditorija socialiniuose tinkluose – „TikTok“ platformoje ją seka daugiau nei 50 tūkstančių vartotojų.

Visgi moters karjera internete prasidėjo nuo programėlės „Instagram“, kur šiandien ji turi surinkusi beveik 30 tūkstančių sekėjų.

REKLAMA

Kaip pasakoja pati Karolina, nors 2014 metų sausį pradėjusi dalytis savo kasdienėmis nuotraukomis didelio dėmesio ji nesulaukė, viskas pasikeitė pradėjus kurti video turinį.

REKLAMA

„Instagram“ platformoje atsiradus ir išpopuliarėjus „istorijų“ funkcijai, moteris ėmė savo kasdienybe dalytis šiuo formatu. Taip ji kelis kartus nufilmavo savo ir sūnelio Eriko pokalbius prieš miegą bei nusprendė įkelti į socialinį tinklą.

„Gavau šūsnį žinučių, koks mano sūnelis šmaikštus, sumanus, pakeliantis nuotaiką. Tuo metu jam buvo tik dveji metukai, tad smagiais pašnekesiais pradėjome dalintis dažniau“, – naujienų portalui tv3.lt pasakoja Karolina.

REKLAMA

Taip K. Kriukelytės-Slavinskienės socialinių tinklų paskyros užsipildė filmukais, kuriuose tiek viena, tiek kartu su vaikais Eriku (6 m.) ir Kamile (2 m.) ji kuria juokingas situacijas, dalinasi šmaikščiais momentais iš vaikų kasdienybės. Nors viešumoje neretai pasigirsta kalbų, kad rodyti mažamečius socialiniuose tinkluose nėra saugu, Karolina teigia esanti labai atsargi.

„Turiu nusistačiusi tam tikras taisykles keldama turinį su vaikais į interneto platybes. Nerodau jų nei apsinuoginusių, nei kuriuos darželius jie lanko. Nepalieku vietos jokiai negerai interpretacijai“, – tikina nuomonės formuotoja.

REKLAMA
REKLAMA

Nevengia kalbėti apie ligą

Dar besilaukdama pirmojo vaiko Eriko, K. Kriukelytė-Slavinskienė iš gydytojų išgirdo sukrečiančius žodžius – jos sūneliui buvo diagnozuota Spina Bifida – įgimta stuburo išvarža. Nors gydytojų prognozės Karoliną gąsdino, moteris ne tik nenuleido rankų, bet ir pradėjo apie šią problemą kalbėti savo socialinių tinklų paskyrose.

Su savo sekėjais dabar ji ne tik aktyviai dalinasi informacija apie šią ligą, bet ir pasakoja apie gydytojų prognozes paneigiančius Erikučio pasiekimus.

REKLAMA

Paklausta, ar netenka susidurti su neigiama aplinkinių reakcija, viešai kalbant apie vaiko problemas, uteniškė sako sulaukianti tik daugybės palaikymo žinučių.

„Žmonės man dėkoja, kad savo pavyzdžiu rodome, jog ir turėdami iššūkių galime gyventi pilnavertį gyvenimą. Be to, sekėjos man labai padeda. Kartą jų užklausiau, kur galėčiau rasti specialius ramentus. Sekėjos jų taip ėmė ieškoti, jog gavau apie 70 žinučių. Ir mes juos radome! Tai, kad žmonės ne tik mus palaiko, bet ir padeda, yra nuostabu“, – džiugesio neslepia žinoma moteris.

REKLAMA

@karolinasla ❄️Sniego aktualijos ir Kamilės pozicija❄️ #Kamilė #Kamilėkalba #2metukai #dukrytė #nepatinka #sniegas ♬ original sound - Karolina Sla

Atpažįsta gatvėje

Pasak Karolinos, apie jos kuriamą turinį komplimentų gerbėjai negaili ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir gatvėje: „Žmonės atpažįsta ir mane, ir vaikus, kartais paprašo nusifotografuoti.“

Visgi didesnių kuriozų, su kuriais Karolina susidurdavo anksčiau įkūnydama Sandrutę, moteris sako išvengianti.

REKLAMA
REKLAMA

„Tais laikais Sandrutės gerbėjai atsekdavo mane net iki namų durų“, – prisiminimais dalinasi ji.

Nėrė į naujus vandenis

Visai neseniai K. Kriukelytė-Slavinskienė nėrė į dar vieną veiklą – pradėjo kurti tinklalaidę „Kasdienės laimės filosofija“.

Interneto platformoje „YouTube“ patalpinusi pirmąjį epizodą, kuriame su santykių ekspertu nagrinėjo porų santykių mitus, Karolina vėl sulaukė sėkmės – laida buvo peržiūrėta apie 50 tūkstančių kartų.

REKLAMA

„Ėmiausi šio projekto, nes bendravimas yra mano variklis, kurį noriu paversti savo veikla. Kita vertus, gal tai ir šioks toks savęs nuraminimas, kad universitete įgytas filosofijos mokslų diplomas man pasitarnaus“, – teigia K. Kriukelytė-Slavinskienė.

Anot jos, tinklalaidės pavadinimas atspindi visą jos esmę – su ekspertų pagalba Karolina mėgins padėti žmonėms atrasti laimę savo kasdienybėje. Nors kol kas moteris pokalbiams kviečiasi psichologus, ateityje tikina pristatysianti laidas su įvairių sričių ekspertais.

REKLAMA

Visgi paklausta apie planus 2023-iesiems, nuomonės formuotoja neslepia noro sugrįžti į aktorystę. Nors kaip pati sako, ne viskas nuo norų priklauso, tad kol laukia patvirtinimo naujiems vaidmenims, moteris lanko aktorystės kursus, o socialiniuose tinkluose savo turinį papildo vaidybiniais filmukais.

„Labai smagu, kad yra socialiniai tinklai, kur vaidindama ir kurdama galiu susikurti pajamų šaltinį. Tokiu būdu aktoriaus profesionalumą matuoja ne vienas prodiuseris, o didelė publika. Kurdamas filmukus interneto platformoms, aktorius įgauna galios ir lieka mažiau priklausomas nuo šios industrijos žmonių malonės“, – mano K. Kriukelytė-Slavinskienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų