N. Bunkė pasiūlė I. Stonkuvienei prisijungti prie „YVOS“: „Gal išmetame Godą?“

Scenoje ne vieną dešimtmetį pasirodanti Natalija Bunkė vis dar aktyviai koncertuoja su moterų grupe „YVA“. Scenoje kartu su seserimi Kristina Ivanova bei drauge Goda Alijeva pasirodanti moteris taip pat ruošia pasirodymą ir Londone.

32

Visai neseniai ji pasidalijo šmaikščiu „Instagram Story“ pranešimu, kuriame kvietė prisijungti ir kartu skrendančią Indrę Stonkuvienę.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė pasiūlė prie „YVOS“ prisijungti ir Indrei Stonkuvienei

„Na, tai ką, Indre, ar pasiruošusi skristi? Su „YVA“ vis tiek dainuosi kartu? Lai durniuojame, pasileidžiame plaukus. Tik galvoju, kad tau reikėtų gal kokių dainų reikėtų pasimokyti? Ką galėtum padainuoti?“, – klausė vaizdo įraše N. Bunkė.

Vos po kelių akimirkų savo vaizdo įrašu pasidalijusi I. Stonkuvienė dainavo dainą „Alyvos“. Besimaivydama ir dainuodama ji taip pat šoko. Šis jos įrašas kaipmat sulaukė Natalijos reakcijos.

„Nežinau... Gal „Kačiuk, pabūkim“? Negaliu tau nieko pasakyti, nes ne tos grupės dainas dainuoji... Šokis labai geras, man patinka. Gal tada Goda iš grupės išmetame? Galėtume tave įkišti, ką manai?“, – juokavo Natalija.


Rašyti komentarą...
K
Kazys
2018-09-27 13:11:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alijevas jau išmetė... Pribaik ją. Tu tikra draugė
Atsakyti
0

A
Abi
2018-09-29 19:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Abi durnes tiek Bonke tiek ta kvaiša Stonke
Atsakyti
0

X
Xxx
2018-10-01 21:27:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vai kaip baisu , koks pasipiktinimas bet straipsnius skaitot.Prajuokinot mane , visos kvaišos baisios ... Na tipiški lietuvaičių komentarai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų