N-18: Kim Kardashian išpildė pažadą: nusifotografavo visiškai nuoga

Šiais metaus vyrų žurnalas „GQ“ švenčia dešimtmetį, o jubiliejaus proga Kim Kardashian pozavo visiškai nuoga.

39

Vis dėlto tai nėra pirmas kartas, kai realybės šou žvaigždė ryžosi tokiai fotosesijai. Tik pirmas kartas, kai reperio Kanye Westo žmona pozavo po sūnaus Saint‘o gimimo.

Tik šios nuotraukos tikrai išsiskiria, nes Kim nepabijojo ne tik atskleisti nuogo kūno, tačiau ryžtis ir labai ekstravagantiškiems vaidmenims.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian nerimsta: naujoje fotosesijoje – visiškai nuoga

Du vaikus turinti Kim „Interneto „Oskarais“ vadinamų apdovanojimų ceremonijoje atrodė pribloškiamai su juoda Vivienne Westwood suknia. Pakilusi į sceną atsiimti savo apdovanojimo, ji laikėsi organizatorių įvesto penkių žodžių limito padėkos kalbai ir pareiškė: „Nuogos asmenukės iki mirties!“ Tuos žodžius auditorija palydėjo sveikinimo šūksniais.

Kim sulaukė prieštaringų vertinimų dėl kelių gundančių nuotraukų, kurias ji paskelbė gerbėjams. Vienoje tų nuotraukų, kurią paskelbė kovo mėnesį, ji yra visiškai nuoga, tik jos kuklumą gelbsti dvi juodos cenzorių juostelės.

Kim pasmerkė daugelis, tarp jų – aktorės Bette Midler, Chloe Grace Moretz ir žurnalistas Piersas Morganas, bet kiti gyrė ją už pasitikėjimą savimi.

REKLAMA

Nesvarbu, koks reakcijos pobūdis, Kim nuotraukos visada sulaukia dėmesio iš jos sekėjų, kurių „Instagram“ yra daugiau kaip 70 mln., o „Twitter“ – 45 milijonai. Ji taip pat turi itin populiarų žaidimą telefonams „Kim Kardashian's Hollywood“.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian siaučia vakarėlyje

Apdovanojimas Kim buvo įteiktas „pripažįstant jos beprecedentę sėkmę internete ir drąsius bei kūrybingus būdus, kuriais ji naudojosi internetu, socialine žiniasklaida, programėlėmis ir video, kad pasiektų išties pasaulinę auditoriją“, paskelbė „Webby“ organizatoriai.

Kim vyras Kanye Westas per ceremoniją taip pat buvo pagerbtas: jis atsiėmė „Metų artisto“ apdovanojimą už neseniai išleistą naują albumą „The Life of Pablo“.

Reperis Kanye garsėja ilgomis ir padrikomis padėkos kalbomis, bet šį kartą taip pat laikėsi taisyklių ir pasakė: „Aš negaliu pakęsti trumpų kalbų“.

Tarp kitų laureatų buvo „Metų verslininkė“ Jessica Alba, dirbusi su „The Honest Company“, ir Lena Dunham bei „Merginų“ scenaristė Jenni Konner, kurios atsiėmė „Metų naujų steigėjų“ apdovanojimą už informacinį biuletenį „Lenny Letter“.

Vėlyvo vakaro pokalbių šou vedėjas Jimmy Fallonas iš anksto įrašė savo penkių žodžių padėką už „Geriausio socialinio turinio ir rinkodaros“ apdovanojimą, kuri buvo tokia: „Kim, Kourtney, Kylie, Khloe, Kendall“.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai pasišaipė iš seksualių Kim Kardashian nuotraukų


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų