N-18: apsimetėlis Jolantos Leonavičiūtės vardu pelnosi iš „jos“ lytinių lūpų nuotraukos

Visuomenės veikėjai ir televizijos žvaigždei pavyko atsekti tikrą kriminalą. Penktadienį moteris savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paviešino netikrą profilį, kuris, naudodamasis žvaigždės nuotraukomis, bando užsidirbti.

Moteris paviešino piktą žinutę, tačiau tik vėliau paaiškėjo, kad už nuotraukų vagystės slypi žymiai daugiau. „Gal jau užteks naudotis mano nuotraukomis „išsipi.nėjimams?“ Ar reiktų kreiptis į tam atitinkamas tarnybas už svetimo žmogaus asmens duomenų, nuotraukų naudojimą nesąmoningiems postams? Aš nusimetu suknelę tik prieš mylimą vyrą. Patariu pačiai paviešinti tikrą veidą ir viską nusimesti. Kiek gi tada „laik'ų“ surinksi, miela apsimetėle?“, - dar penktadienio popietę rašė J. Leonavičiūtė. Tik vėliau paaiškėjo, jog apsimetėlis/ė ne tik vagia nuotraukas, bet ir bando pralobti.

Kaip teigia garsi moteris, sukčiai, teigdami, kad atsiųs moters lytinių lūpų nuotrauką, vilioja žmonių pinigus. Apie vieną atvejį, kai apgavikams buvo pervesti pinigai, moteris žino, todėl ragina visus nukentėjusius kreiptis į ją.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų