• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį ketvirtadienį prasidės 9-oji AGATA „Muzikos salė“. Keturias dienas truksiantis renginys – tai daugiausia atlikėjų ir muzikos profesionalų pritraukianti muzikos industrijos šventė Lietuvoje, kurios šių metų programoje yra daugiau nei 50 koncertų, susitikimų bei diskusijų.

Šį ketvirtadienį prasidės 9-oji AGATA „Muzikos salė“. Keturias dienas truksiantis renginys – tai daugiausia atlikėjų ir muzikos profesionalų pritraukianti muzikos industrijos šventė Lietuvoje, kurios šių metų programoje yra daugiau nei 50 koncertų, susitikimų bei diskusijų.

REKLAMA

Betarpiški muzikos kūrėjų ir jos mylėtojų pasimatymai yra svarbi „Muzikos salės“ dalis, tačiau atlikėjams šis renginys yra aktualus ir profesine prasme, nes čia jie turi galimybę scenoje išbandyti aukščiausio lygio garso bei vaizdo techniką, rašoma pranešime žiniasklaidai. 

Muzikos salėje – aukščiausia kokybė

Ne vienerius metus UAB „NGR servisas“ rūpinasi „Muzikos salės“ koncertų įgarsinimu. Pasirodymų erdvėse telpa iki 400 klausytojų, tad žvelgiant iš koncertų organizatorių taško, tai nėra didelio mąsto renginiai. Nepaisant to, „NGR servisas“ visiems „Muzikos salės“ koncertams siūlo savo naujausius ir kokybiškiausius garso sprendimus.

„Kiekviename koncerte garsas yra svarbiausias. Atlikėjai daug geriau ir saugiau jaučiasi scenoje kai žino, kad garso sistema galės šimtu procentų perduoti jų muziką ir žinutę. Svarbu žengti koja kojon su pasauliu technologijų prasme. Aš manau, kad ir muzikantams smagu suprasti, kuo kvėpuoja pasaulis, o „Muzikos salėje“ mes ir reprezentuosime kokybę aukščiausiu pasauliniu lygiu“, – sakė „NGR servisas“ direktorius Valdas Karpuška.

REKLAMA
REKLAMA

Kokybiško garso koncerte dalyvaujančio klausytojo patirtį sustiprins ir iššūkius kelianti šviesos bei LED technologijų jungtis scenoje.

REKLAMA

„Anksčiau „Muzikos salėje“ būdavo atskiros ekranų ir šviesos zonos, o šiais metais jos bus apjungtos ir turės derintis viena su kita, kad išgautume gražų vaizdinį. Tai nėra nauja technologija, praktikoje ją jau naudojame, tačiau „Muzikos salėje“ tą darysime pirmą kartą“, – pasakojo UAB „Scenos servisas“ direktorius Marius Čeponas.

AGATA „Muzikos salė“ tampa ir atlikėjų, scenos techninio aptarnavimo bei įvairius techninius sprendimus sceninėje veikloje siūlančių įmonių susitikimo erdve, kur galima susipažinti, pabendrauti, pasidalinti naujienomis, aptarti industrijos tendencijas ir problemas, pasitarti dėl planuojamų koncertų ar festivalių. Būtent čia ir atsiveria pilnas industrijos paveikslas.

REKLAMA
REKLAMA

„Ilgalaikis bendradarbiavimas su „Muzikos sale“ mums yra labai svarbus. Kaip partneriai siekiame ne tiesioginės naudos, o žinomumo apie mus didinimo per garso komfortą užtikrinančių sprendimų pristatymą. Kai patikimos komandos ir kompanijos užtikrina aukščiausios kokybės garso sprendimus, gerai jaučiasi tiek žiūrovas, tiek atlikėjas“, – sakė UAB „Sonus exsertus“ verslo plėtros vadovas Ramūnas Alenskas.

Jau keletą metų vienas iš „Muzikos salės“ tikslų yra kuo plačiau pristatyti skirtingas muzikos industrijos dalis. Lietuvos kultūros centrų alėjoje suteikiama proga sužinoti apie regionuose vykstančius kultūrinius renginius, o su naujausiais techniniais sprendimais ir galimybėmis atlikėjai gali susipažinti ne tik scenoje koncertų metu, bet ir įvairias garso ir vaizdo paslaugas teikiančių kompanijų stenduose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Stengiamės nuolatos rinkai pristatyti kažką naujo. Savo stende planuojame parodyti keletą naujų video-scenografinių sprendimų, kurie yra lengvai pritaikomi – ar tai būtų koncertas, miesto šventė, vaizdo klipo filmavimas ar bet koks kitas projektas“, – sakė UAB „Videoprojektai LT“ projektų vadovas Skirmantas Bajoras.

Kasmet „Muzikos salės“ užkulisiuose gimsta nauji projektai, vyksta idėjų mainai bei atsiveria naujos galimybės. Pasak AGATA projektų vadovo Justo Prascevičiaus, šis renginys ir yra žavus tuo, kad čia ne tik lankytojas gali atrasti atlikėją, bet ir atlikėjas turi galimybę atrasti partnerių techninėje srityje, o kultūros centrai gali savo veiklų kalendorius ir scenas užpildyti koncertais.

REKLAMA

„Šis persipynęs susitikimų, pasimatymų ir atradimų ratas ir sukuria tą išskirtinę atmosferą, kuria gyvename visas keturias dienas, ir kuri „Muzikos salę“ padaro įsimintina tiek lankytojams, tiek dalyviams“, – sakė J.Prascevičius.

AGATA „Muzikos salė“ laukia lankytojų vasario 22-25 dienomis, tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje „Litexpo“ parodų ir kongresų centre.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų