Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau birželio 11–12 dienomis Vilniaus Vingio parke dvi dienas iš eilės griaudėsiančio visų laikų didžiausio muzikos festivalio „Summerburst“ organizatoriai ne tik surengs daugiau nei dvidešimties žymiausių elektroninės muzikos atlikėjų pasirodymus, bet ir padės atrasti naują DJ žvaigždę.

Jau birželio 11–12 dienomis Vilniaus Vingio parke dvi dienas iš eilės griaudėsiančio visų laikų didžiausio muzikos festivalio „Summerburst“ organizatoriai ne tik surengs daugiau nei dvidešimties žymiausių elektroninės muzikos atlikėjų pasirodymus, bet ir padės atrasti naują DJ žvaigždę.

REKLAMA
REKLAMA

Vasaros startą ir festivalių sezoną pradedantis „Summerburst“ kviečia dalyvauti specialiame „Summerburst Anthem 2016“ projekte. Vienintelis reikalavimas – jame dalyvauti gali tik merginos ir moterys.

„Pasaulinė elektroninės muzikos scena šiandien yra visiškai okupuota atlikėjų vyrų – jie dominuoja ne tik populiariausių kūrinių topuose, bet ir didžiuosiuose festivaliuose. Neabejojame, kad tarptautinis projektas, kuriame kviečiame dalyvauti visas mūsų šalies muzikos kūrėjas ir atlikėjas, padės atrasti naują DJ žvaigždę“, – sakė „Summerburst Baltic“ festivalio vadovas ir koncertų organizatoriaus „Live Nation Lietuva“ atstovas Deividas Afarjanc.

REKLAMA
REKLAMA

Iniciatyvos imasi koncertų organizatorių „Live Nation Sweden“ ir festivalio „Summerburst“ atstovai, siekiantys, kad atsirastų kuo daugiau dailiosios lyties atlikėjų, kuriančių ir atliekančių elektroninę muziką.

„Pagrindinis projekto tikslas: mes norime, kad kuo daugiau dailiosios lyties muzikos prodiuserių ir DJ‘ų turėtų galimybę išleisti savo muziką ir groti vieno didžiausio festivalio Europoje scenoje“, – sako „Live Nation Sweden“ atstovas ir festivalio „Summerburst“ direktorius Andersas Bostromas.

Šiandien festivalio organizatoriai pradeda specialų projektą „Summerburst Anthem 2016“, kuriame kviečiamos dalyvauti tik dailiosios lyties atstovės.

Tai analogų neturintis projektas, kurio metu viena dalyvė taps oficialaus šių metų festivalio himno autore. Nugalėtojai atiteks 5 tūkst. eurų prizas ir unikali galimybė pasirodyti visuose keturiuose šių metų „Summerburst“ festivaliuose Geteburge, Stokholme, Helsinkyje ir Vilniuje.

REKLAMA
REKLAMA

„Liūdna, kad absoliučios daugumos populiarių elektroninės muzikos kūrinių autoriai, prodiuseriai ir atlikėjai yra vyrai. Esame įsitikinę, kad yra nemažai kuriančių moteriškos lyties atlikėjų, tačiau joms reikalingas visos muzikos industrijos palaikymas. Mes tikimės prie to prisidėti rengdami „Summerburst Anthem 2016“ projektą“, – teigia A.Bostromas.

Kasmet „Summerburst“ turi oficialų himną – kūrinį, kuris geriausiai pristato tų metų festivalį. Šis kūrinys yra grojamas, kol festivalio scenoje keičiasi atlikėjai. Jis taip pat skamba ir festivalį įamžinančiame filme. Šiemet nuspręsta, kad 2016-ųjų himnu taps atlikėjos moters sukurtas kūrinys. Kūrinio laimėtoja galės surengti 30-45 min. trukmės pasirodymus šią vasarą vyksiančiuose „Summeburst“ festivaliuose: gegužės 27-28 d. Geteburge (Švedija), birželio 11-12 d. Stokholme (Švedija), birželio 11 d. Helsinkyje (Suomija) ir birželio 11-12 d. Vilniuje (Lietuva). Projekte „Summerburst Anthem 2016“ išrinktą kūrinį išleis didžiausia pasaulyje muzikos įrašų kompanija „Universal Music“.

REKLAMA
REKLAMA

Projekto „Summerburst Anthem 2016“ taisyklės:

• Visos dalyvės festivaliui tinkamą ir iki šiol neišleistą savo kūrinį turi atsiųsti projekto komisijai.

• Kūrinį, jo autorius, prodiuserius, atlikėjus ir trumpą pristatymą reikia siųsti el. paštu: [email protected]

• Dalyvių registracija vyks iki šių metų gegužės 13 d. imtinai. Dainą nugalėtoją projekto komisija paskelbs gegužės 17 d.

Dalyvavimo kriterijai:

• Kūrinys turi būti sukurtas dailiosios lyties atstovių

• Kūrinio autorė (-ės) ir atlikėja (-os) neturi būti pasirašiusios sutarčių su „Universal Music“ konkuruojančia įrašų kompanija

Prizas:

• 5 tūkst. eurų

• Kūrinio išleidimas „Universal Music“

• 30-45 min. trukmės pasirodymas visuose šių metų „Summerburst“ festivaliuose Geteburge, Stokholme, Helsinkyje ir Vilniuje (kelionių į festivalius ir apgyvendinimo išlaidas apmokės „Summerburst)

REKLAMA
REKLAMA

• Pasiūlymas dirbti su koncertų organizatorių „Live Nation“ agentu

Komisija:

• Andersas Bostromas („Summerburst“ festivalio direktorius, „Live Nation“ atstovas)

• Amanda Hansen („Summerburst“ festivalio rinkodaros ir viešųjų ryšių vadovė, „Live Nation“ atstovė)

• Holly Astera („Universal Music“ atstovė)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų