Muzikinio projekto nugalėtoja Monika Marija Paulauskaitė paskelbė netikėtą žinią

Dar šį mėnesį „Lietuvos Balso“ projekto nugalėtojos titulą iškovojusi Monika Marija Paulauskaitė, vos spėjusi trumpai atsipūsti po pusmetį vykusio projekto, šiandien pranešė apie netikėtą dalyvavimą „Eurovizijos“ atrankose. 

11

Vis tik į „Euroviziją“ Monika Marija žengia ne su nauja ir dar niekam negirdėta daina, o su projekto atrankose jau spėjusiu nuskambėti Erica Jennings kūriniu „The Truth“.

 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika Marija Paulauskaitė paskelbė žinią

„Viskas gavosi labai organiškai. Jau anksčiau paskelbiau, jog, jei yra norinčių dainuoti mano dainą „Eurovizijos“ atrankose – prašom. Sulaukiau skambučio, su idėja, jog ją gali padainuoti Monika Marija. Su ja jau buvome susitikusios šiek tiek anksčiau, per neseniai vykusius apdovanojimus. Ji turi labai gerą balsą, charizmą ir dainuoja labai nuoširdžiai. Labai nekantrauju išgirsti, kaip daina nuskambės jos lūpomis“,- apie perduotą dainą Monikai Marijai sako „Eurovizijos“ atrankose dalyvavusi ir savo noru iš jų pasitraukusi Erica Jennings.

Apie sprendimą paskutinę minutę prisijungti prie „Eurovizijos“ atrankų pasakoja ir pati Monika Marija. „Paraiškas į Euroviziją siųsti buvo galima tuo metu, kai man dar vyko projektas. Tuo metu norėjau susikoncentruoti į savo pasirodymus ten ir atlikti juos kokybiškai, o ne atmestinai. Mano manymu, norint dalyvauti tokio lygio konkurse, kaip Eurovizija, reikia ne tik turėti stiprų kūrinį, bet ir viziją, ko tu iš dalyvavimo ten tikiesi – tai reikalauja daug pastangų bei laiko, kurio nebuvo, kai per savaitę tekdavo iš pagrindų pasiruošti vis naujai finalinei kovai, todėl apie dalyvavimą „Eurovizijoje“ net nesusimąsčiau! O dabar, pasibaigus projektui, labai džiaugiuosi dabartine susiklosčiusia situacija, nes galiu toliau tęsti darbą, nesėdėti vietoje ir „nemiegoti ant laurų““,- sako Monika Marija.

REKLAMA

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lietuvos balso“ superfinalas

Atlikėja išduoda, jog iki pasiūlymo dalyvauti atrankose su Erica Jennings kūriniu, anksčiau dainos girdėjusi nebuvo, tačiau dainos išklausymas pirmą kartą, padėjo jai nuspręsti, ar tai būtent tas kūrinys, kurį ji gali atlikti pati, surandant savitą šios dainos interpretaciją. Monika Marija patikina – jos atliekama „The Truth“ nuskambės kitaip, nei pačios E. Jennings.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų