„Muzika suartina“: Virbalio pagrindinės mokyklos mokiniai atskleidė savo kūrybiškumą

Vilkaviškio rajone įsikūrusios Virbalio pagrindinės mokyklos mokiniai tikina, kad jie  kūrybiški, labai mėgstantys muziką ir trokštantys muzikuoti, todėl „Muzika suartina“ konkurso nugalėtojais turėtų tapti būtent jie. 

Pasak jų, nors Virbalio pagrindinė mokykla stengiasi atnaujinti muzikos kabineto erdves ir instrumentus, deja, finansai riboti. Džiugu, kad net tai neatima iš mokinių noro tobulėti muzikuojant, todėl kolektyvas dalyvauja įvairiuose renginiuose, festivaliuose, konkursuose, projektuose, kurių metu net sukūrė tokius miuziklus, kaip „Bjaurusis ančiukas“, „Spalvos gyvai“, roko operą „Eglį žalčių karalienė“ ir kitus. 

Vis dėlto, didžiausią problemą mokykla įvardina įgarsinimo aparatūros trūkumą, kas labiausiai apsunkina tolimesnius miuziklų ir kitų muzikinių projektų kūrimą. 

Taip pat mokykla įvardina, kad muzikos klasėje ypač trūksta elektrinės gitaros, būgnų ir kito  muzikinio inventoriaus, tad tikėdamiesi būti pastebėti ir išgirsti, mokiniai sukūrė originalų prisistatymo video.

REKLAMA

Virbalio pagrindinės mokyklos prisistatymo video žiūrėkite: 

Primename, kad konkursas „Muzika suartina“ tik įsibėgėja, tad kviečiame nepraleisti progos ir dalyvauti visas muzikos klases projekte, užpildyti dalyvių paraiškas ir galbūt jūs būsite tie laimingieji, pas kuriuos atvyks „X Faktorius“ su mecenato „Norfa“ dovanomis. Dalyvių anketą galite rasti čia


Rašyti komentarą...
G
Gena
2019-11-30 16:34:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nupirkti jiems instrumentų,dar ne taip sugros
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų