Mums – vakarėlio gėda, jai – stilingas festivalio akcentas

Realybės šou „Keeping up with Kardashians“ žvaigždė Kendall Jenner ne juokais įsidrąsino. Tai, ką dauguma moterų pavadintų didžiausia vakarėlio gėda, modeliui, rodos, visiškai priimtina ir įprasta.

38

Na, gerai, nevaidinsime šventeivų, manekenės drabužių pasirinkimas karštomis dienomis vykstančiam festivaliui – drąsus ir stilingas. Savaitgalį vykusiame „Coachella“ muzikos ir šokių maratone K. Jenner pademonstravo net keletą stilingų apdarų.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mums – vakarėlio gėda, jai – stilingas festivalio akcentas

Į bohemos siela alsuojantį festivalį modelis atvyko šviesia nerta suknele, vakare įšoko į trumpučius šortukus ir šildėsi po per dideliu džemperiu. Štai sekančiai, matyt, itin karštai dienai manekenė pasirinko perregimą apdarą, kurį drąsiai galėtume vadinti seksualia, vilionėms skirta liemenėle. Tiesa, tuomet veidą ji panoro slėpti po skrybėle ir stilingais akinukais.

Tik šį drabužių derinį „Instagram“ sekėjams pademonstravusi K. Jenner nesibaimino, jog pro perregimą liemenėlę matyti, kaip jau minėjome, tai, ką moterys įprastai slepia – krūtų speneliai. Štai taip apsirengusi manekenė neabejotinai išsiskyrė iš masės.


Rašyti komentarą...
A
Agne
2016-04-21 09:27:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur cia ta geda?????
Atsakyti
0

J
Juozas
2016-04-21 21:26:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu, viskas gražu ir nevulgaru. Mūsų žurnalistai nuolat stebina provincialumu sekdami kiekvieną moterį ir skenuodami, ar ji tikrai po drabužiais užsisegė 5 cm storio porolono ir vielos pakinktus. Nenuostabu, kad dėl tokio sekimo mūsų moterys bijo išsikinkyti net ir besirengdamos proginius drabužius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų