Šiais metais ceremonija išlaikė savo kaip visiškai netipiškų ir demonstratyviai storžieviškų apdovanojimų formatą. Tradiciškai juose netrūko netikėtų pasirodymų, nešvankių juokų ir išskirtinių naujų filmų kadrų. Los Andžele vykusios ceremonijos vakaro vedėjas ‒ aktorius, komikas Jasonas Sudeikis ceremonijos metu kartojo „Pagirios Tailande“ filmo siužetą bei nepraleido progos pašiepti didžiosios dalies Holivudo garsenybių – pradedant Justinu Bieberiu ir baigiant Arnoldu Schwarzeneggeriu.

Šiais metais itin daug dėmesio sulaukė auganti Holivudo įžimybių karta. Pirmą kartą apdovanojimus pelnė J. Bieberis, Chloe Moretza, Ellena Page, Alexys Nycole Sanchez ir Emma Stone. Tarp senųjų favoritų laimėjusių atskirose nominacijose buvo Tomas Feltonas, Robertas Pattinsonas ir Kristina Stewart.

Scenoje aplinką kūrė sodriai žalios spalvos paviršiai, šviečiantys kalvų šlaitai ir pakopomis išdėstyti kristalai, kurie vakarą pavertė psichodeliniu vasaros nakties sapnu. Tai buvo puikus fonas publikai filmuotą medžiagą pademonstruoti naujų, šiuo metu dar nebaigtų filmų, tokių kaip J. J. Abramso, Steveno Spielbergo, Elle Fanning ir Jeolio Courtney „Super 8“, naujausios „Salėlydžio“ sagos dalies bei pirmą žvilgsnį į naujausią pačios sėkmingiausios kino istorijoje „Hario Poterio“ frančizės dalį. Ją publikai pristatė viena iš filmo aktorių Emma Stone.

REKLAMA

Publikos itin mėgstama aktorė Reese Witherspoon šiais metais buvo pagerbta specialiu „MTV Generation“ apdovanojimu. Sekdama kolegų Roberto Pattinsono ir Patriko Dempsey pavydžiu ji nepraleido progos pajuokauti su vakaro vedėju, tačiau taip pat paskelbė žinutę apie tai, kad jaunoms moterims būtų suteikta daugiau galimybių.


Rašyti komentarą...
j
jeta
2011-06-07 20:51:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
ko čia visi taip eina iš proto dėl to "Saulėlydžio", pirmą dalį vargais negalais pažiūrėjau, o kitomis dalimis nesusigundysiu
Atsakyti
0

K
Komentatorius
2011-06-08 16:54:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkaip man atrodo kad nuotraukos yra is Kanu kino festivalio
Atsakyti
0

A
ASasasa
2011-06-09 10:13:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šeiptai ne Kristina O Kirsten
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų