Motinos sukilo: moteris nuo mažų dienų dažo savo dukrą

Mama leidžia savo mažametei dukrai dažytis, priklijuoja nagus, tepa dirbtinio įdegio kremu. Toks suaugusios moters sprendimas itin papiktino kitas motinas.

14

Dviejų vaikų motina Sami Bushell (28) išleidžia daugiau nei 5 000 tūkst. eurų per metus savo trejų metų dukrai Hailie Mai. Mat ji perka mažylei ne žaislus ar kitus vaikiškus dalykus, rašo mirror.co.uk.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Motinos sukilo: moteris nuo mažų dienų dažo savo dukrą

Sami puošia mergaitę prabangių firmų rūbais, tokiais kaip Louis Vuitton, Ralph Lauren. Be to, perka makiažo priemones, aksesuarus, priklijuoja nagus, tepa ją dirbtiniu įdegiu, prisisega plaukų sruogas.

Bandydama pateisinti išlaidumą dukrai, Sami sako, jog Hailie jau nuo pirmųjų žingsnių mieliau dėvėdavo sijoną nei džinsus.

Kai mergaitei buvo dveji, motina ją užrašė į grožio konkursą. Nuo tada mažoji pastoviai dalyvauja įvairiuose madų šou.

Nepaisant Sami pasišventimo, kiti tokio elgesio nesupranta ir žeria kritiką bei pašaipas. Komentatoriai mano, jog suaugusi moteris neturėtų darkyti mergaitės išvaizdos: kas bus, kai Hailie suaugs?

Sami be jokių abejonių atsako, jog mergaitė noriai dalyvauja konkursuose, puošiasi ir dažosi. Ji niekada neverstų savo mažylės daryti to, ko ji nenori.

Taip pat motina aiškina, kad dukra mėgsta gauti apdovanojimus: karūnas, medalius, juostas. Pasak Sami, tai gyvenimo etapas, kuris galbūt kažkada ir baigsis, galbūt ir ne.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų