Motinos dovana 3 metų sūnui šokiruoja: kai kurie galvoja, kad tai – siaubinga

Skaityk lengvai

Socialiniuose tinkluose paplito keista istorija, kad mama savo 3 metų vaikui padovanojo ne ką kita, o bulvę. Tokia dovanėlė sūnui yra bausmė, kurią mama buvo prižadėjusi išpildyti, jeigu mažylis ir toliau elgsis nederamai.

18

Pasirodo, vaikas itin mėgsta kandžiotis. Jis ne vieną kartą bandė įkasti ir savo 3 mėnesių sesutei. Mama berniukui pasakė, kad jeigu šis nenustos kandžiotis, Kalėdų senelis už tokį elgesį jam atneš bulvę.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Motinos dovana 3 metų sūnui šokiruoja: kai kurie galvoja, kad tai – siaubinga

Užsienio naujienų portalui „The Mirror“ moteris atskleidė, kad išbandė beveik viską, kad sūnus atsikratytų šio jauraus ir skausmingo įpročio ir nebemato kito būdo jam išmokyti.

„Neketinu išmesti jam nupirktų dovanų, tačiau jis galvos, kad jų nebegaus. Mano mama ir keli draugai galvoja, kad aš elgiuosi siaubingai, tačiau tėtis ir mano vyras galvoja, kad tai puiki mintis“, – sakė moteris.

Kai kurie internautai patikino, kad tokia bausmė yra geras auklėjimo būdas, mat bulvę gavęs vaikas tai atsimins visą gyvenimą ir daugiau taip nesielgs.


Rašyti komentarą...
L
Labai
2019-01-02 11:54:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teisingai padare mama. Ypac ,siais laikais, kai negalima vaikams itikinamai paaiskinti berzine kose.
Atsakyti
-5

R
Rita
2019-01-02 22:00:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau kad motina gerai padare iteikus vaikui bulve.Juk jokio smurto pries vaika nepanaudojo. Tik dar reikejo pasakyt kad tave stebi kaledu senelis.Jai busi geras ir nesikandziosi gausi dovanele po kiek laiko.
Atsakyti
0

A
Anglys
2019-01-03 20:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ka. As siemet sesem uz 'gera elgesi' angliu padovanojau. Nors gavo ir kitu dovanu bet pasakem kad kitais metais, jei vel elgsis netinkamai, tai gaus tik angliu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų