Motina įsitikinusi – jos 8-metis sūnus yra mergaitė: prabilo apie lemtingą dieną, kai viskas pasikeitė

Stoke-on-Trent mieste gyvenanti 25-erių Jess Bratton įsitikinusi, kad jos sūnus Loganas yra translytis ir iš tikrųjų yra ne berniukas, o mergaitė. Dabar aštuonmečiui leidžiama rengtis suknelėmis, puoštis ilgų plaukų perukais ir užsiimti mergaitėms įprasta veikla.

Kaip rašo „Dailymail“, pirmuosius požymius, kad sūnus neeilinis, mama pastebėjo ankstyvoje vaikystėje, tačiau viską „nurašė“ pasaulio pažinimo ir suvokimo etapui. Tačiau kai sulaukęs vos trejų berniukas žirklėmis bandė nusikirpti savo penį, šeima suprato – tai nėra tiesiog laikinas etapas.

Berniukas visuomet labiau žavėjosi mergaitiškais drabužiais, lėlėmis ir kitais žaislais, netgi makiažo subtilybėmis. Būdamas vos vienerių, jis ant galvos dėdavosi rankšluostį ir įsivaizdavo, kad tai – ilgi jo plaukai.

„Lemtingą dieną buvau virtuvėje, gaminau pietus, man už nugaros buvo Logano miegamasis. Jis kalbėjosi su savo lėlėmis ir staiga nutilo. Pašaukiau vardu, bet nesulaukiau jokio atsako, todėl iškart nuskubėjau į kambarį. Jis jau sėdėjo ant lovos nusimovęs kelnes ir rankose laikė žirkles, kad nusikiprtų savo penį, kurio jam nereikia.

Aš sušukau ir išgąsdinau jį. Bet tikrai, pati išsigandau dar labiau. Jis galėjo save mirtinai sužeisti! Po visko mes daug kalbėjomės ir sutarėme, kad privalome apsilankyti pas gydytoją, kad suprastume, kas vyksta.

Bet jau tą akimirką aš suvokiau, kad mūsų sūnus nori tapti mergaite“, – kalbėjo mama.

Nors apsilankius pas specialistus šie tvirtino, kad vaikas dar per mažas suvokti tokius specifinius dalykus kaip lyties keitimas ar potraukis tam tikrai lyčiai, tėvai buvo įsitikinę priešingai.

„Mes dėjome visas pastangas – rengėme gražiausiais berniukų drabužiais, užrašėme į futbolo treniruotes, radome daug aktyvios, berniukams skirtos veiklos, tačiau jo niekas nežavėjo. Tuomet sutarėme, kad jam pačiam leisime pasirinkti, kuo jis nori būti. Nuo tada į jį kreipiamės tik moteriškais kreipiniais“, – pridūrė mama.

Šeima neslepia, kad iš aplinkinių sulaukia labai daug kritikos, jog patys traumuoja savo vaiką. Tačiau ji atkerta, kad tie, kas savo kailiu nesusidūrė su tokia situacija – nežino jos rimtumo ir svarbumo.


Rašyti komentarą...
x
xxxx
2021-09-05 00:39:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokiam velniui pirko lėles ir iš berno darė mergą .Akivaizdu kad tėvai papušę, patys formavo tą ką dabar turi.kažkaip per daug durnų sutapimų paskutiniu laiku ir per prievartą brukamų straipsnių apie anomalijas ir iškripymus....
Atsakyti
-1

A
As
2021-09-06 16:57:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Nebeturi ką rašyti Ne kliedesiai, bet skaudi tikrovė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų