„Moterys meluoja geriau“ aktorė Mockevičiūtė – apie Galinos personažą ir vaidybą: savęs žvaigžde nelaiko

14-ąjį sezoną pradedantis serialas „Moterys meluoja geriau“ kasmet stebina vis naujomis veikėjų pusėmis. Jau legendine komike tapusi aktorė Vitalija Mockevičiūtė sako, kad susitapatinti su personažu dabar nebesunku – jame mato dalį savęs.

Kultine persona Galina tapusi aktorė sako, kad per daugelį metų vaidmuo prie jos tiesiog „prilipo“. Vaidmenį moteris formavo stebėdama kitus žmones, aplinką.

„Kadangi šis personažas susiformavo labai seniai, nežinau jau kiek sezonų išties net išėjo, tai dabar kažkaip nėra taip sunku, jis jau man yra įaugęs ir nereikia labai daug ruoštis jam. Taip, teko jį formuoti iš žmonių, aplinkos reiškinių, reikėjo pagalvoti apie jos charakterį. Dabar man nėra jau sunku vaidinti ją.“

Tačiau ji pripažįsta, Galinoje bei kituose savo įkūnytuose personažuose yra nemaža dalis jos pačios.

„Manau, kad visi aktoriai ir jų sukurti vaidmenys yra bent jau kažkuo panašūs. Juk jie kalba tuo pačiu balsu, akys jų tos pačios. Aktorius ir jo personažas visada turi kažkokių panašumų“, – mano Vitalija.

Savęs žvaigžde nelaiko

Pasmalsavome, be kokio žanro moteris neįsivaizduotų kino industrijos.

„Be visų – be tragedijos, dramos ir komedijos. Ne veltui tai visi žanrai, ant kurių laikosi visas menas. Būtų labai neįdomu, jei būtų vien komedija, būtų neįdomu, jei būtų vien tik televizija ir nebūtų kino, arba būtų vien teatras ir nebūtų jokio kino“, – šypsosi ji.

Aktorė sako, kad nors ir teatre vaidindama sulaukia pagyrimų, žvaigžde savęs nelaiko. Scena suteikė daugiau pasitikėjimo savimi.  

„Būdavo, pasijunti labai laiminga dėl įvertinimo teatre, pagyrimų už televizijos personažus. Bet, kad aš įžymi, žvaigždė – ne. Greičiau atsirado daugiau pasitikėjimo savimi, labiau pajutau savo vertę, nebijau. O gal ir su amžiumi tai ateina? Atmeti nereikalingus dalykus ir dėl to jautiesi tvirtesnis?“ – svarsto V. Mockevičiūtė.


Rašyti komentarą...
S
Simfer
2021-09-06 22:53:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lempinis serialas. Daugiau nėra ką paskyti. Vienintelis lietuviškas serialas kurį buvo galima žiūrėti yra "Garbės kuopa". Kiti nieko gero.
Atsakyti
0

S
Skaitytoja
2021-09-08 15:54:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man labai patinka sis serialas toks lengvas ir juokingas patinka pries miega lengvai pasijuokti ir aktoriai visi tokie skirtingi ir visi ydomus labai saunu aciu jiems ir Galina labai ydomi ir Meda bendrai visi iki vieno
Atsakyti
0

Z
Ziurove
2021-09-08 16:18:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai nebūtų seriale p, Mickevičiutes, Robertelio, Medos, būtų visi neįdomu prieš miegą kartais ir pasjuakt, Sėkmės Jums visiems
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų