moterys meluoja geriau

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „moterys meluoja geriau“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „moterys meluoja geriau“.

Inga Norkutė ryžosi svarbiai misijai: „Tai – iššūkis ir nauja patirtis“

Aktorė Inga Norkutė (51 m.) vienam populiariausių lietuviškų serialų „Moterys meluoja geriau“ atidavė daug savo gyvenimo metų ir pastangų. Ji vaidino net 16-oje sezonų ir yra vienintele aktorė seriale, kuri pasirodė visuose sezonuose. „Į mane dažnai kreipiasi Meda, čia kaip mano antras vardas. Keturios raidės – Inga, Meda – nesvarbu“, – juokėsi Inga, sutikdama duoti interviu naujienų portalui tv3.lt.
2024-02-02

Kristina Kazlauskaitė – apie naujus vėjus gyvenime ir darbo pasiūlymą: „Iš pensijos sunku gyventi“

Naujasis TV3 sezonas žiūrovų namuose šventę prasidėjo jau rugsėjo 4-ąją. Nuo pamėgtų laidų, didžiausių krepšinio aistrų, žiūrimiausių žinių bei dėmesį prikaustančių serialų – kiekvienas ras sau geriausiai tinkantį turinį. O šiandien naująjį televizijos sezoną būtų sunku įsivaizduoti ir be kultinio, jau 16-ąjį sezoną skaičiuojančio „Moterys meluoja geriau“ serialo, kuris į eterį grįžo kupinas naujienų.
2023-09-09

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas pažers staigmenų: serialo pažiba taps žmonių numylėtinė Kazlauskaitė

Naujasis TV3 sezonas žiūrovų namuose šventę pradeda kurti jau šiandien, rugsėjo 4-ąją. Nuo pamėgtų laidų, didžiausių krepšinio aistrų, žiūrimiausių žinių bei dėmesį prikaustančių serialų – kiekvienas ras sau geriausiai tinkantį turinį. O šiandien naująjį televizijos sezoną būtų sunku įsivaizduoti ir be kultinio, jau 16-ąjį sezoną skaičiuojančio „Moterys meluoja geriau“ serialo, kuris į eterį grįžta kupinas naujienų.
218 2023-09-04
REKLAMA
„Moterys meluoja geriau“ jungiasi prie TV3 ir „Vinted“ iniciatyvos: skatina sąmoningumą  „Moterys meluoja geriau“ jungiasi prie TV3 ir „Vinted“ iniciatyvos: skatina sąmoningumą

„Moterys meluoja geriau“ jungiasi prie TV3 ir „Vinted“ iniciatyvos: skatina sąmoningumą

Vis garsiau kalbant apie gamtos išteklių tausojimą ir sąmoningą apsipirkimą, šias idėjas ima skatinti ir visiems puikiai žinomi televizijos veidai. Kilniam tikslui jėgas suvienijo ir TV3 su „Vinted“ bei paskelbė projektą „Kiekvienas žingsnis svarbus“. Projekte dalyvauja kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždės: Gintarė Latvėnaitė, Agnė Šataitė bei Deimantė Bubelytė.
2023-01-13

Aktorė Inga Norkutė prakalbo apie meilę sau: „Geriau prasčiau apsirengsiu, bet veido oda pasirūpinsiu“

Viena ryškiausių Lietuvos aktorių Inga Norkutė šį rudenį vadina ypatingu – nauji teatro projektai, darbas televizijoje, pirmieji mėginimai režisuoti vaizdo klipą ir įtemptoje rutinoje gebėjimas atrasti kokybiško laiko sau bei svajonėms, rašoma pranešime spaudai. Stebinanti tradicija „Džiaugiuosi pirmaisiais rezultatais ir tikiuosi, kad tai, koks bus kūrinys, patiks daugeliui“, – apie neseniai susuktą reklaminį vaizdo klipą kalba pašnekovė.
52 2022-10-24

„Moterys meluoja geriau“ žvaigždės santykius aiškinosi kitoje aplinkoje: „Reikia daryti taip, kad vyras galvotų, jog valdo situaciją“

Mylimiausias TV3 žaidimas „galvOK“ šį šeštadienį taps ypatingu, mat jame dalyvaus ne tik beprotiškai žavios ir charizmatiškos, bet ir niekuomet žodžio kišenėje neieškančios moterys – aktorės Ineta Stasiulytė ir Deimantė Bubelytė. Visą žaidimą ne tik laidos viešnias, bet ir žiūrovus lydės intriga – kuriai iš jų pavyks nugalėti? Šios žavios moterys laidoje nusipelnys ir ypatingo laidos vedėjo pristatymo. „Jos – išmintingos, protingos ir talentingos, bet sakyti, kad sąžiningos – negaliu.
2022-10-08

Aktorė Aušra Štukytė – apie pirmagimio laukimą 43-ejų: moterys kartais save tokiam amžiuje jau „nurašo“

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Aušrą Štukytę. Žinoma teatro, kino ir televizijos aktorė mėgaujasi nauja patirtimi – kūdikio laukimu. Jos ir sužadėtinio Dmitrijaus Radino pirmagimis pasaulį turėtų išvysti gruodį, prieš didžiąsias metų šventes. Pasak Aušros, vaikelis buvo seniai planuotas, o apie nėštumą pora sužinojo viešėdama Portugalijoje.
2022-09-25

Siautulingame vakarėlyje pasirodžiusi buvusi „TV pagalbos“ žvaigždė: „Savo vyrą patikiu tik vienai moteriai“

Lietingą vakarą išsipuošusių garsenybių būrys rinkosi atgimusiame Kauno Žemųjų Šančių rajone, Kaune. Prieš penkerius metus čia duris atvėrusi vaikų ir vyrų kirpimo studija „Cut Cut“ į iškilmingą penkerių metų gimtadienio šventę sukvietė ištikimiausius savo klientus. Su vaikais ir antrosiomis pusėmis atvykusiems svečiams vakarėlio šeimininkė Egidija Šatikienė dėkojo už ištikimybę.
2022-09-16

Inga Norkutė – apie Medos personažą ir pokyčius per metus: „Gali pamažu virsti „razinka“ ir to nejausti“

Jau 15 metų skaičiuojantis TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ prie televizijos ekranų užaugino ne vieną gerbėjų kartą, o nuo šios savaitės žiūrovai kviečiami pamiltų herojų gyvenimus sekti ir toliau. Linksmąją Medą įkūnijanti ne kiek mažiau entuziastinga Inga Norkutė prisiminė savo personažą ir aptarė pokyčius per visus metus.   AIkštingąjį personažą seriale atliekanti aktorė I. Norkutė ir toliau kurs prabangų gyvenimo būdą mėgstančios vilionių meistrės Medos vaidmenį.
2022-09-08

Pamatykite: kaip per 15 metų pasikeitė kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ aktoriai?

Jau 15 metų skaičiuojantis populiarusis TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ prie TV ekranų užaugino ne vieną gerbėjų kartą, o nuo šios savaitės žiūrovai kviečiami pamiltų herojų gyvenimus sekti ir toliau. Šiandien laukia jau antroji naujojo sezono serija! O kad vakaro laukimas taptų dar malonesnis, kviečiame gerbėjus prisiminti, kaip aktoriai atrodė serialui vos tik prasidėjus.
58 2022-09-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų