Moteris nusipirko tortą ir liko šokiruota jo turiniu

Priminsime, jog Velykos Rusijoje švenčiamos kiek vėliau nei pas mus. O tokiai progai neretai pasirenkamas gardus skanėstas – tortas.

82

Būtent jo į parduotuvę išėjo nusipirkti rusaitė Tatiana Petovradzhi. Tačiau tai, ką ji rado prapjovusi jį, ją gerokai šokiravo, papiktino ir net supykino.

(82 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai virsta iš koto: šie tortai sukelia dviprasmes mintis

Šventinę dieną, parsinešusi namo didžiulį desertą, Tatiana nutarė, kad jau laikas jo paskanauti. Prapjovusi tortą moteris pastebėjo kažką neįprasto – keistą darinį iš gumos. Ji tik vėliau suvokė, kad tai ne šiaip kokia maistinė plėvelė, o prezervatyvas.

Tokį vaizdelį radusi Tatiana liko šokiruota ir tuoj pat tortą išmetė. Tiesa, prieš tai jį nufotografavo ir pasidalino nuotraukomis internete.

Ji pamanė, kad tai gali būti buvusio darbuotojo kerštas, tačiau nuskubėjusi išpeikti kepyklos, kurioje pirko tortą, moteris sulaukė ją dar labiau sutrikdžiusio atsakymo, jog virtuvėje dirba tik moterys.

Tiesa, kepėjos bandė įrodinėti, jog tai jokaisi būdais ne prezervatyvas, o viso labo guminė vienkartinė pirštinaitė, kuri užsiliko per klaidą gamybos metu.


Rašyti komentarą...
v
visur ju buna
2016-05-13 21:59:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras, gerdamas, nesakysiu, kokio pavadinimo, neleidzia etika, gira irgi rado prezervatyva. Taip, gerdamas, teko si dalykeli isspjauti jau is burnos. Patikekit buvo tikai nemalonus vaizdas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų