Moteris liko šokiruota: milžiniškas pilvas slepia ne kūdikį

Kas galėtų paprieštarauti, kad ši moteris neprimena nėščiosios? Deja, tikroji išsipūtusio pilvo priežastis  šokiruojanti. Moteris ne tik, kad nebegalės niekada susilaukti vaikų, tačiau turi rimtų sveikatos problemų.

5

Marilyn Felipe iš Filipinų primena moterį, kuri lauktųsi dvynukų.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Marilyn Felipe

Moteris pasakojo, kad prieš 7 metus, pradėjo augti pilvas. Tuomet ji apsidžiaugė, kad laukiasi, tačiau visai netrukus laimės šypseną pakeitė ašaros. Nuvykus pas gydytojus, jai pasakė, kad jos pilve visai ne kūdikis, o milžiniškas auglys. 

Gydytojai jai patarė pasidaryti operaciją, tačiau ir čia gyvenimas buvo negailestingas.

Moteris neturi pakankamai pinigų operacijai, todėl vaikšto su augliu pilve. Gatvėje sutikti žmonės ją sveikina ir linki sėkmingo gimdymo, o šios kalbos ją dar labiau skaudina: „Aš meldžiuosi, kad mane išgydytų operacija. Aš žinau, kad dabar negalėčiau susilaukti vaikų. Liga per daug blogai paveikė mano organizmą. Svajoju, kad vieną dieną galėčiau būti sveika ir vėl normaliai vaikščioti, vėl dirbti ir susirasti vyrą.“


Rašyti komentarą...
G
Genė.
2020-04-25 17:44:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai labai įdomu kuom baigėsi ? Rašė ir nedarašė ! Ar pasisekė išoperuoti auglį ? Jeigu jau ką nors rašot tai rašykit iki galo su kažkokia pabaiga , o dabar nieko neaišku !
Atsakyti
-12

A
Aš aš aš
2020-04-30 11:07:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas baigėsi laimingai iš operavo, ir ji gyvena kaip niekur nieko tik randas liko kaip po Cezario pjūvio, čia sena istorija prieš kelis metus rodė ir per TV rodė
Atsakyti
-1

s
supraskit
2020-04-25 19:51:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi rašo, kad neturi pinigų operacijai, Kas jums neaišku dar?
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų